Kaip maitintis kad gerai atrodyti? Atsakymas šokiruos

Amžinas klausimas – ką valgyti, kad būtų sveika, pigu, skanu ir neaugtų lašiniai, kad oda spindėtų, plaukai būtų purūs ir žvilgantys, o dantys balti.

Galima šį klausimą supaprastinti iki minimumo – ką valgyti, kad nesustorėti?
Atsakymas paprastas – nėra idealaus maisto, tinkamo visiems atvejams. Jei atsakymas dar nešokiravo, pasiruoškite rimtesniam sukrėtimui.

Storėjama ne nuo maisto. Kaip?

Atrodo visiška nesamonė, juk pasaulyje tiek dietų ir patarimų, ką valgyti, ko nevalgyti, kaip virti gaminti ir kaip derinti maisto produktus. Tai multi-milijardinė industrija, tiesiog niekur nepasislėpsite nuo jų patarimų.

Ir kažkas drįsta teigti, jog storėjama ne nuo maisto? O nuo ko, gal nuo oro?

Nenusiminkite – viskas bus paaiškinta ir rasime paprastą išeitį. Prieš pradedant diskusijas, reikia turėti bendrą supratimą apie tai, kaip veikia mūsų organizmas. Paprastai „žinovai“ nurodo produktus, kurie turi stebuklingų galių ir savybių. Juos valgant, visos problemos akimirksniu išnyksta, svoris tampa idealus, raumenys išauga patys savaime, pasakų princas netikėtai privažiuoja raudonu Ferrariu ar bent baltu Mersedesu ir pasiūlo ranką bei širdį. Netikite? Be reikalo. Tikėjimas yra lengviausia išeitis. Valgyti ir tikėti – visų storulių mėgstamiausias būdas liesėti. Nes kitu atveju teks pažiūrėti teisybei į akis – o teisybė nelabai skani, netgi sakyčiau – karti. Dėl to jos niekas nemėgsta ir renkasi sau priimtiną iliuzijų pasaulį.

Tai ką gi daryti?

Sako kad noras būti panašia į manekenę nėra normalus. Kam iš viso vargti, kodėl neprisiėsti kiek norisi ir būti tiesiog savimi?

Gal būt grožis tai tik iliuzija, sukelta televizijos, žiniasklaidos ir Photoshopo? Juk ne paslaptis, kad net žymiausių manekenių nuotraukos pagražinamos, jos paploninamos ir paretušuojamos. Realybėje žvaigždės ir manekenės toli gražu ne taip gerai atrodo, kaip žurnalų viršeliuose. Tokios mintys kasdien kyla šimtams milijonų moterų ir vienam kitam vyrui. Kodėl taip lengva priaugti svorio ir taip sunku jį numesti? Greičiausiai kalta medžiagų apytaka, genai, klimatas, draugai ir visa kita. Sunku save kaltinti, nes nemalonu pripažinti valios trūkumą. Deja, blogiausai dalis tik prasideda. Valia čia ne prie ko. Nustebsite, bet kaltas paprastas žinių trūkumas. Sprendimas yra ir jis labai paprastas – mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis, nes tai daryti niekada ne vėlu. Ech, vėl mokytis. Na gerai, o ko pradėti, paklausite? Pirmiausia nuo receptų svetainės, kur patikrinti bei tinkami tik jums receptai. Nuo supratimo kaip veikia mūsų organizmas. O jis veikia paprastu principu – gauna energiją ir degina energiją, plius pasisavina medžiagas, reikalingas kūno priežiūrai ir remontui. Štai ir visas mokslas.

Belieka išsiaiškinti, kaip energija gaunama, kaip deginama, ir ištaisyti savo klaidas. Automatiškai nereiks nei dietų, nei alinančių treniruočių, organizmas pats susibalansuos, tik nereikia jam trukdyti.

Kada reikėtų apsilankyti pas ginekologą

Ginekologas yra gydytojas besispecializuojantis moterų sveikatos srityje, būtent – gydydamas reprodukcinės sistemos ligas. Šios profesijos atstovai susiduria su plataus spektro sveikatos klausimais: nėštumo ir gimdymo, menstruacijų ir vaisingumo problemomis, lytiškai plintančiomis ligomis ir pan. Tam tikrose situacijose ginekologas gali nusiųsti pacientę pas kitos srities specialistus.

Pas ginekologą vertėtų apsilankyti bent kartą metuose, taip pat vos tik pastebėjus neįprastus simptomus, pavyzdžiui, dubens, vulvos ar vaginos skausmus, kraujavimą ne menstruacijų metu. Pateikiame kitus simptomus, kuriuos pastebėjus reikėtų apsilankyti pas savo ginekologą:

Neįprastos makšties išskyros. Sveikos moters makšties išskyros turėtų būti perregimos arba šiek tiek baltos, neturėtų pasižymėti aštriu ar nemaloniu kvapu. Jei pastebėjote, jog išskyros tapo varškės konsistencijos, jose atsirado kraujo, o jų kvapas yra nemalonus, rekomenduotina kreiptis į savo ginekologą.
Menstruacijų nebuvimas. Paprastai menstruacijų nebuvimu vertėtų susirūpinti, jei jos vėluoja savaitę ar daugiau. Esama situacijų, kai laikiną kiaušidžių disfunkciją sukelia stresas ar nuovargis. Vis dėlto, jei menstruacijos dingsta ilgam laikotarpiui, vizito pas ginekologą nereikėtų atidėlioti.
Skausmingi lytiniai santykiai. Skausmas sueities metu gali pasireikšti vaginoje, pilvo srityje ar kitur. Gilus, aštrus vidinis skausmas galėtų signalizuoti apie trūkusias cistas ar gimdos kaklelio ligas. Skausmą sekso metu gali lemti ir makšties uždegimas, infekcinės ligos arba endometriozė.
Makšties išsausėjimas. Sausa makštis gali signalizuoti apie rimtesnes sveikatos problemas. Vaginos sausumas turi keletą priežasčių. Jei makštis sausa intymių santykių metu, galbūt tai lemia pernelyg mažas atsipalaidavimas ar hormonų disbalansas. Jei makšties sausumas ima varginti ir pasireiškia kasdien, čia galėtų būti kalti tie patys hormonai, menopauzė.
Niežėjimas, patinimas. Intymių vietų niežėjimą ar patinimą gali sukelti jau minėtas makšties uždegimas, infekcinės ligos ar kontaktinis dermatitas.
Kvalifikuotas ginekologas išklausęs jūsų nusiskundimus, atlikęs apžiūrą ir, jei reikia, atitinkamus tyrimus, identifikuos problemos priežastį, nurodys tinkamiausią gydymo metodą. Klinikoje atliekami visi reikiami tyrimai, kaip krūtų echoskopija. Vis dar neturite ginekologo, kuriuo pilnai pasitikėtumėte? V. Jonaitienės privati ginekologijos klinika laukia jūsų. Tai profesionalus ginekologas Vilniuje, kuriam rūpi jūsų sveikata.

Dantų priežiūra turi būti tinkama ir reguliari

zandikauliu chirurgijaDantų skausmas yra tik vienas iš signalų, kad kažkas negerai. Tai gali būti paprasčiausia skylutė, kurią galima plombuoti ir tiek. Tačiau, tai gali būti ir gana rimtos ligos indikatorius. Tik specialistas gali nustatyti dantų skausmo priežastis. Turėkite galvoje, kad gydymas parenkamas prisitaikius būtent prie paciento situacijos. Tad atminkite, kad vieniems gydymas gali būti vienoks, o kitiems, nors skausmas panašus, gali būti taikomas kitoks. Tai lemia ir išlaidas už gydymą.

Labai svarbu akcentuoti, kad jokiais būdais nevalia laukti dantų skausmo sumažėjimo savaime. Būtų labai didelė klaida laukti kol skausmas praeis savaime. Jeigu jis stiprus, vadinasi yra kažkokia problema, o ją išspręsit gali tik odontologijos specialistas. Turite suprasit, kad skausmas savaime vargu ar praeis, jeigu tai bus rimta problema. Jeigu lauksite paskutinės akimirkos, žinokite, kad kai kuriais atvejais reikalinga ir žandikaulių chirurgija. Tad, tai viena iš priežasčių, kodėl nevalia laukti paskutinė minutės, tuo labiau – tikėtis, kad skausmas be gydymo savaime praeis.

Odontologai akcentuoja, kad skausmas pats savaime nepraeina be pasekmių. Tarkime, jeigu žmogui skauda dantį ir jis nesikreipia į specialistus, tai skausmas pats tikrai nedings. Teks vartoti skausmą mažinančius vaistus. Galiausiai, jeigu dantis nustoja skaudėti, tai gali reikšti, kad pažeistas nervas, dantis tiesiog pagedo nepataisomai ar tiesiog yra kažkokios kitos rimtesnės problemos. Praėjęs skausmas gali signalizuoti apie prasidedantį danties trupėjimą. Kai skausmas dingsta savaime, gydytojai pabrėžia, kad tai gali būti ženklas, jog jis jau mirė ir tiesiog jis šalinsis iš žandikaulio. Tad, nenustebkite, kad vėliau, valgio metu galite lengvai nusiskelti anksčiau skaudėjusį dantį.

Specialistų teigimu, dantys savaime neužgyja, tuo labiau, jeigu kalba eina apie skylutes. Jos kaip tik didėja ir sukelia dar daugiau bėdų. Žinokite, kad dėl vieno netaisyto danties, gali būti pažeidžiami ir kiti šalia esantys dantys. Tada problemos bus dar didesnės.

Norint gražios šypsenos, pirmiausia reikėtų pasirūpinti tinkama burnos higiena – dantis prižiūrėkite taip, kaip tą rekomenduojama specialistai. Jokių pasiteisinimų negali būti, jeigu norite gražios ir sveikos šypsenos.

Kai reikia apsipirkti…

pasaulisdelne.lt

Pirkimas – kiekvienam iš mūsų įprastas procesas. Vieni pirkiniai kasdieniai, kiti retesni, gerai apgalvoti. Pasaulisdelne.lt – interneto svetainė, skirta įvairiems atvejams. Čia rasite tiek vaikiškų drabužių, tiek žuvų taukų, tiek daug kitų svarbių produktų. Kitaip tariant, ir kasdienai, ir ne tik.

Vienos parduotuvės yra universalios. Kitos specifinės, pavyzdžiui, skirtos žvejams. O kai kurios – sykiu ir specifinės, ir universalios. Štai Pasaulisdelne.lt turi įvairių savybių. Kryptis gana aiški, tačiau prekių nestinga. Lengva pritarti, kad šitoks variantas yra vertas dėmesio. Vertas ypač tada, kai reikia ką nors įsigyti.

Žvilgsnis krypsta į kainas

Kai reikia apsipirkti, žvilgsnis krypsta į kainas. Kartais norėtųsi pasilepinti, įsigyti ką nors prabangesnio, gardesnio, įdomesnio… O ką sako piniginė? Ką postringauja banko sąskaita? Kokie kiaulės taupyklės žodžiai? Ir ką gi mano pats vartotojas, kas sukasi jo galvoje? Ogi kainos, kainos, kainos… Ryte kainos, dieną kainos, vakare kainos…

Vis dėlto ne visada jos [kainos] yra blogos. Ne visada jos didelės. Ir ne visada primenančios plėšrias žuvis. Tačiau svarbu, kad kai kada yra protingiau atseikėti daugiau. Tai pasiteisinantis sprendimas, susijęs su aukštesne kokybe.

Tiesa, perkant atsiranda ir kitų kriterijų, ne tik kaina ar kokybė. Kokių? Skaitykite toliau.

Pirkti ar nepirkti = patinka ar nepatinka

Užsukus į parduotuvę įvertinamas ne tik interjeras ar prekių kiekis. Pirkėjo sprendimams įtakos turi ir kiti veiksniai, pavyzdžiui, skambanti muzika (juk muzika – puiki rinkodaros priemonė, galinti vienaip ar kitaip nuteikti).

O ar pagalvojote, kad daug kas priklauso nuo pardavėjo? Puikus pavyzdys – vaikiškų drabužių parduotuvė ir besikeičiantys pardavėjai ar pardavėjos. Užsukate pirmadienį – atmosfera gera, jums maloniai šypsosi, pataria. Užsukate antradienį – dirba kitas asmuo, šypsena klastinga, nuo pat įžengimo į parduotuvę esate skatinami pirkti, pirkti, pirkti… Užsukate trečiadienį – dirba dar kitas asmuo. Vietoje pasisveikinimo tik pakelia akis nuo išmaniojo ir toliau jame naršo. Pasiteiraujate rūpimo dalyko, atsakymo negaunate.

Akivaizdu, kad visi šie trys variantai parodo, kaip toje pačioje parduotuvėje gali skirtis pardavėjų elgesys. Ir tas nevienodas elgesys lemia pirkėjų sprendimus. Į tai atsižvelgdami žmonės vis labiau renkasi parduotuves internete. Prireikus kūdikiams skirtų drabužėlių surenka naršyklėje adresą Pasaulisdelne.lt.

Beje, galima teigti, kad sprendimas pirkti priimamas atsižvelgiant, ar parduotuvė ir personalas patinka, ar nepatinka. Jei su jumis elgiamasi nemandagiai, tuomet tikriausiai neskubėsite pakloti pinigų ir džiaugtis „kokia gera parduotuvė“. O kai viskas puiku, tada ir apsipirkti malonu.

 

 

 

Kiek pastangų skiriate savo odos priežiūrai

Hairfree

Jūsų oda yra labai jautri? Dažnai pastebite, kad joje atsiranda įvairių pabėrimų ir paraudimų? Ji neretai pleiskanoja ir atsišerpetoja? O gal priešingai – yra labai riebi ir jūs kasdien matote akivaizdų riebalų perteklių? Kad ir kokia bebūtų jūsų oda, jai reikia skirti pakankamai daug dėmesio. Kita vertus, galbūt jūsų aplinkoje yra tokių pavyzdžių, kurie rodo, kad galima turėti tobulai atrodančią odą neprisiliečiant prie jos nei vienu piršteliu? Net jei ir taip, tai tikrai nereiškia, kad tokiais principais turėtumėte vadovautis ir jūs. Kiekvienos iš mūsų oda yra labai skirtinga. Nėra vieno visoms puikiai pritaikomo varianto, todėl kiekviena turėtumėte pasirūpinti būtent mums geriausiai tinkančiais odos priežiūros sprendimais. Jei to nepamiršite, ilgainiui jūsų odos būklė taps geresnė ir odoje nebematysite tokių akivaizdžių neigiamų pakitimų. Be abejo, taip pat turėtumėte suprasti, kad teigiamus rezultatus išvysite ne iš karto – jiems reikės laiko, jėgų ir pastangų, todėl apsišarvokite didele kantrybe ir savo grožio priežiūroje taikykite tik pačius sveikiausius sprendimus, apie kuriuos https://www.hairfree.lv/ pakalbės šiek tiek plačiau.

Taigi, pirmiausia turėtumėte pagalvoti, kokia yra jūsų dienotvarkė ir įprastinė rutina. Nemaža dalis moterų neskiria pakankamai dėmesio sveikai gyvensenai, todėl savo kasdienybėje nevengia vartoti įvairius nesveikus maisto produktus, o jų fizinis aktyvumo lygis būna labai žemas. Jei šios problemos būdingos ir jums, jas tiesiog būtina kaip įmanoma greičiau išspręsti. Jei norite, kad rezultatai būtų užtikrinti, neleiskite sau tinginiauti ir žaloti savo organizmo bei grožio. Jūs galite pakeisti savo kasdienybe ir pagerinti savo gyvenimo kokybę. Tereikia atsisakyti viso to, kas yra žalinga jums, pakeičiant neteisingus sprendimus sveika mityba ir pakankamu fiziniu aktyvumu. Kai tai padarysite, neilgai trukus jūs pajusite kur kas didesnį energijos antplūdį ir galėsite lengviau puoselėti savo grožį. Juk jei jūsų organizmas kasdien gaus pakankamai reikiamų vitaminų ir mineralų, jis funkcionuos gerokai efektyviau, todėl jam bus lengviau iš organizmo pašalinti įvairius toksinus ir kitas kenksmingas medžiagas. Be to, ir organizmo atsistatymo procesai vyks kur kas sklandžiau.

Nepamirškite, kad grožio priežiūros priemones, kurias naudosite savo kasdienėje grožio puoselėjimo rutinoje, turėtumėte pasirinkti labai atsakingai ir kruopščiai – šiai užduočiai įgyvendinti skirkite tiek laiko ir pastangų, kiek tik jų reikės. Nuo to gali priklausyti ir jūsų tolimesni rezultatai. Žinoma, kai kurios moterys renkantis grožio priežiūros priemones yra linkusios didžiausią dėmesį skirti jų kainai, tačiau toks požiūris yra labai neteisingas. Jei susitelksite tik į grožio produktų kainą, vargu ar galėsite pasirinkti pačius efektyviausius produktus, kurie atitiks jūsų veido odos tipą, būklę ir galės suteikti norimą rezultatą. Kur kas geriau investuoti į kokybišką produktą, kurio sudėtyje nėra nei vienos kenksmingos medžiagos. Tai padės jūsų odai atsigauti, atjaunėti ir išsivalyti.

Be to, labai svarbu, kad jūs pasirinktumėte ir tinkamas odos plaukelių šalinimo priemones. Jei iki šiol nevengdavote naudoti skutimosi peiliukų, pats metas jų atsisakyti. Juk turbūt nekartą esate jais įsipjovę savo odą, o tuomet jautę įvairias neigiamas reakcijas, pvz., uždegimą, užkrėtimą ar kt. Be abejo, neretai skutantis skutimosi peiliukais galima susidurti ir su alerginėmis reakcijomis, kuomet oda išberiama arba parausta. Tai pakitimai, kurie neleidžia mums teisingai ir sėkmingai puoselėti savo odą, todėl jei norite viso to išvengti, į pagalbą pasitelkti tokias priemones, kaip fotoepiliatoriai, epiliatoriai ar kt.

Efektyvus svorio mažinimas

Ruošiatės vasarai ir norite padailinti savo kūno linijas? Tačiau nežinote nuo ko reikėtų pradėti ir kokia turėtų būti jūsų dienotvarkė? Jei taip, tuomet džiugu, kad norite pakeisti savo gyvenimo būdą ir požiūrį į savo sveikatą bei bendrą savijautą. Kaip bebūtų, šis kelias nėra labai paprastas dėl vienos labai akivaizdžios priežasties – motyvacijos trūkumo. Jei žmogus neturi pakankamai motyvacijos siekti užsibrėžtų rezultatų, tuomet labai tikėtina, kad jis galiausiai palūš arba apskritai net nepradės judėti pirmyn. Todėl specialistai visuomet rekomenduoja pirmiausia pradėti nuo tikslo užsibrėžimo ir nuolatinio savęs motyvavimo. Tuomet tai padės sistemingai judėti į priekį ir nepalūžti net tais atvejais, kai bus labai sudėtinga.

esaunaŽinoma, tai nėra vienintelės užduotys, kurias turite atlikti. Labai svarbu, kad jūs suformuotumėte savo tinkamą ir sveikos gyvensenos principais paremtą dienotvarkę. Kiekvienas žmogus, kuris nori lengviau ir efektyviau atsikratyti papildomų kilogramų, turėtų suderinti tris pagrindinius dalykus – sportą, sveiką mitybą ir poilsį. Jei visa tai bus pritaikyta jūsų kasdienybėje, galite būti tikri, kad jūs pasieksite savo tikslą.

Tačiau jei norite, kad viskas būtų dar efektyviau, kartu galite pasirinkti ir pritaikyti papildomus sprendimus, tokius kaip kaitinimasis pirtyje (https://www.esaunashop.com/), viso kūno masažai, SPA procedūros ir kt. Tai efektyviai prisidės prie greitesnio svorio mažinimo ir kūno linijų dailinimo.

Taip pat svarbu, kad jūs rastumėte aplinkinių žmonių, kurie taip pat būtų suinteresuoti propaguoti sveiką gyvenimo būdą. Tai jums turėtų padėti nepalūžti ir užtikrintai siekti savo norimų rezultatų. Be to, turite nepamiršti, kad visas šis procesas reikalaus laiko, todėl nemanykite, kad tobulas savo kūno linijas galite pasiekti vos per keletą dienų. Juk ir papildomus kilogramus priaugote ne per vieną dieną, todėl visiškai natūralu, kad jų atsikratymui taip pat reikės daugiau laiko. Taigi, jei tai suprasite, jums bus kur kas lengviau psichologiškai, nes žinosite, kad rezultatus pamatysite tik po kurio laiko. Tuo tarpu, jei kalbėtume apie jūsų savijautą – teigiamus savijautos pokyčius galėsite pajusti akimirksniu, o tai jus dar labiau skatins judėti pirmyn.

Prezervatyvai visada buvo geriausia apsaugos priemonė

prezervatyvaiSaugus seksas yra viena svarbiausių taisyklių kai kalbama apie atsitiktinius partnerius – nežinoma kokiomis ligomis galima užsikrėsti nuo nepažįstamų žmonių. Bet, reikia paminėti, kad prezervatyvai yra geriausia apsaugos priemonė ne šiaip sau – jau senai akcentuojama, kad efektyvesnės priemonės už prezervatyvus nėra, todėl visiems vyrams, kurie nori išvengti pasekmių, rekomenduojama juos naudoti be jokių išimčių. Prezervatyvus dabar įsigyti galima pačiose įvairiausiose vietose, bet tai nereiškia, kad visur kainos bus vienodos. Tie, kurie nori prezervatyvus įsigyti mažiausiomis kainomis, turėtų juos pirkti ne neaiškiose ar tradicinėse vietose – geriausia būtų rinktis internetines prezervatyvų parduotuves, nes ten jie yra pigiausi ir aukščiausios kokybės.

Prezervatyvai internetu perkami visame pasaulyje, nes vis dėlto – pastebima, kad jie čia yra pigiausi. Kalba eina ne apie tuos neaiškios kilmės gaminius, o būtent apie tuos prezervatyvus, kurie pažymėti garsiausiais prekiniais ženklais. Daugelis vyrų vis dar renkasi pigius ir nežinomos kilmės prezervatyvus iš vaistinių, tačiau reikia žinoti, kad jie nėra itin kokybiški. Geriausiai vertinami prezervatyvai sukuria maksimalią apsaugą, todėl logiška, kad jie ir kainuoja keliais centais brangiau. Aišku, tai liečia tik tradicines prezervatyvų įsigijimo vietas. Internete beveik visi prezervatyvai yra pigesni ir čia kalba eina netgi apie garsiausius prekinius ženklus.

Visi vyrai, kurie dar nėra išbandę prezervatyvų įsigijimo internetu, turėtų paieškoti lietuviškų el. parduotuvių, nes jose siūloma produkcija yra itin aukštos kokybės, o siūlomų apsaugos priemonių kainos yra vienos mažiausių. Jeigu jūs ketinate internetu pirkti prezervatyvus, tai būtinai žiūrėkite, kad pardavėjas turėtų gerą reputaciją. Ypač svarbu vengti neaiškių pardavėjų, kurie siūlo visas apsaugos priemones žymai mažesnėmis kainomis ar net už savikainą, nes gali būti atvejų, kad jie tiesiog siūlo nekokybišką produkciją.

Patikimose ir žinomose el. parduotuvėse visus prezervatyvus galima įsigyti saugiai, o svarbiausia – tokios el. parduotuvės neužsideda milžiniškų antkainių kaip fizinės parduotuvės arba prekybos centrai bei vaistinės. Internetu daug parasčiau juos įsigyti, tuo labiau, kad el. parduotuvės itin dažnai siūlo įvairias nuolaidas bei akcijas.

Klasikinis masažas Vilniuje: ką svarbu žinoti?

klasikinis masazas vilniujeJeigu galvojate kur klasikinis masažas Vilniuje būtų atliekamas už mažiausią kainą, tai tikrai pradedate ieškoti netinkamai, nes vis dėlto – kiekvienas masažo seansas skirtas vis kitiems tikslams – vieni jį renkasi tiesiog reguliariam atsipalaidavimui, kitiems rekomenduojama masažo paslaugomis naudotis būtent streso mažinimui, todėl jeigu jūs norite tik kartą pasimėgauti šia procedūra, tai tiesiog galite internete ieškoti įvairiausių pasiūlymų tiek skelbimų portaluose, tiek paieškos sistemose. Kodėl šių paslaugų teikėjų reikėtų ieškoti internete? Nes ten dabar reklamuojasi praktiškai visi – ko gero sunkiai rastumėte tokį masažo saloną, kuris neturėtų savo interneto svetainės. Nuo masažo tipo bei jo dažnumo priklauso ir kainos, nes vis dėlto logiška, kad masažo specialistas ims didžiausią galimą sumą už vieną atsitiktinį seansą nei už kelis reguliarius. Tai reiškia, kad jeigu masažo paslaugomis ketinate naudotis ne kartą ir ne du, tai jums jau reikėtų domėtis abonementais.

Masažo salonuose siūlomi abonementai naudingi tuo, kad jie leidžia sumažinti išlaidas. Paprasčiausiai, asmuo sumoka tam tikrą sumą ir gauna abonementą, tačiau jo kaina bus daug mažesnė nei sudedant galiojančių seansų atlikimo įkainius. Pavyzdžiui, už vieną seansą sumokėtumėte vieną sumą, o apsilankius kelis kartus be abonemento, mokėtumėte atitinkamai kelis kartus daugiau. Jeigu jūs pasinaudosite abonementu, kuris leistų tokį patį skaičių kartų atvykti ir gauti masažo paslaugas, tai jūs už abonementą sumokėtumėte mažiau. Paprasčiausiai, iš anksto sumokėjus didesnę sumą, jums būtų pritaikyta nuolaida – sumažinta kaina arba pridėtas koks nors papildomas masažo seansas.

Verta pabrėžti, kad masažo paslaugas teikiantys specialistai siūlo skirtingų tipų masažus. Salonuose dažniausiai siūlomi įvairūs masažai – tiek gydomieji, tiek ir paprasti. Jeigu jums reikalingas atpalaiduojantis masažas, tai dėl tokios procedūros jums tiesiog reikėtų kreiptis į žinomiausius masažo salonus.

Renkantis masažo saloną, būtina pasidomėti ne tik juo, bet ir ten dirbančių specialistų kompetencija. Matote, kai kuriuose salonuose dirba prastą reputaciją turintys masažuotojai, apie kurių paslaugas galima rasti nemažai nusiskundimų – jums tiesiog reikia domėtis ir tiek, nes šitaip išvengsite pinigų išmetimo į balą.

Daugiau informacijos svetainėje http://tailandomasazai.lt

Sveikai gyventi turime pradėti jau dabar

Ar pastebite, kiek daug pastaruoju metu yra kalbama apie sveiką gyvenseną, subalansuotą mitybą, greito maisto daromą žalą mūsų organizmui, įvairias ligas, kurių atsiradimui įtakos turi nesveika gyvensena, fizinio aktyvumo trūkumą, nutukimą ir kt.? Tai labai aktualios temos, kadangi kuo toliau, tuo dažniau žmonės susiduria su šiomis problemomis.

Sveika mitybaIlgą laiką dauguma europiečių su pašaipa žvelgdavo į Amerikos gyventojus, kuriems nesveikas ir greitas maistas buvo tapęs neatsiejama kasdienybe, įtakojančia nutukimo problemą. Tačiau nereikėjo ilgai laukti, kol ši problema tapo būdinga ir europiečiams bei azijiečiams. Žmonių gyvenimo ritmas panašėja. Taip pat yra ir kalbant apie įpročius. Nors skiriasi kultūros, temperamentas ir kitos detalės, vis dėlto tam tikri dalykai išlieka tokie patys. Žmonės nori atsipalaiduoti ir nesukti galvos dėl to, ką deda į burną. Jie taip pat nėra linkę aktyviai sportuoti ir prakaituoti sporto salėse.

Tačiau būtina suprasti, kad tokie pasirinkimai neturi jokio sąlyčio su gera ir stipria sveikata. Ir tai yra didelė problema, kurią būtina spręsti čia ir dabar. Jei niekas nesikeis, kuo daugiau laiko prabėgs, tuo daugiau žmonių taps priklausomi nuo greito maisto ir kitų žalingų įpročių, pvz., alkoholinių gėrimų ar rūkymo. Todėl jei norima gyventi kur kas ilgiau, būti sveikiems, tvirtiems ir džiaugtis puikiai ištreniruotu kūnu – sveika mityba, fizinis aktyvumas ir teisingas požiūris į sveiką gyvenseną yra būtini elementai.

Ir pradėti reikėtų ne rytoj, ne poryt ar po mėnesio. Pradėti reikia jau dabar. Niekas negali už jus to padaryti – nei mitybos specialistai, nei sporto treneriai, nei juolab gydytojai. Tai turite padaryti patys. Kuo greičiau nuspręsite teigiama linkme pakoreguoti savo gyvenimą, tuo sveikesni ir žvalesni tapsite. Jūsų gyvenimo kokybė pagerės dešimteriopai. Jūsų nebekankins iki tol dažnais buvę negalavimai. Jūsų nuotaika bus geresnė, miegas gilesnis ir ramesnis, oda lygesnė ir šviesesnė, kūnas tvirtesnis ir gražesnis. Jūs tapsite kitu žmogumi, kuris pradžioje jums gali būti visiškai svetimas, tačiau bėgant laikui suprasite, kad tai yra būtent tai, ko reikėtų siekti kiekvienam.

Dantų balinimas be vizito į odontologijos kliniką

Odontologijos klinika

Kiekvienas iš mūsų nori turėti gražią šypseną, ypač kai taip dažnai balti it perlai dantys yra matomi televizoriaus ekranuose ir žurnalų viršeliuose. Vizitas į odontologijos klinika yra lengviausias būdas to pasiekti, deja, jis tinkamas ne visiems. Kai kuriems dantų balinimo paslaugos yra per brangios, kiti taip bijo stomatologo, kad jokiu būdu nesutiktų sėstis į gydytojo kėdę. Jei trokštate baltesnių dantų, balinimo procedūrą galite atlikti ir namų sąlygomis. Pateiksime jums keletą patarimų, kurie turėtų padėti pasiekti norimą rezultatą.

Liaudies išmintis byloja, jog balinamųjų savybių turi šie produktai:

 • Rekomenduojama į dantų pastą įmaišyti truputėlį sodos ir šiuo mišiniu dantis valytis 3 minutes. Taip pat galima naudoti ir gryną sodą – tereikia užberti jos ant medžiagos gabalėlio, tiks ir paprasčiausias tvarstis, ir patrinti dantis. Šį metodą galima taikyti ne dažniau nei kartą per savaitę, kadangi per dažnas sodos naudojimas gali sukelti emalio plonėjimą bei pažeisti dantenas.
 • Medžio pelenai. Pelenų sudėtyje yra kalio hidroksido, kuris žinomas kaip balinimoji priemonė. Nedidelį kiekį pelenų reikia užberti ant dantų šepetėlio ir atsargiai išsivalyti dantis. Per dažnas medžio pelenų naudojimas gali pakenkti dantų emaliui, be to miesto gyventojams nebūtų taip paprasta gauti šios pakankamai neįptastos priemonės.
 • Aktyvioji anglis. Jų poveikis yra toks pat, kaip ir pelenų. Anglies tabletę reikėtų sutrinti, o gautais milteliais valytis dantis. Tam yra ir paprastesnė alternatyva – dantų pasta su aktyviąja anglimi.
 • Balinimo efektu pasižymi kai kurios uogos, tiksliau – braškės ir žemuogės, bei citrina. Uogas derėtų sutrinti ir gauta mase išsivalyti dantis. Tuo tarpu citrinos sultimis siūloma sutepti dantis, palaukti 5 minutes, tuomet išskalauti burną vandeniu.
 • Eteriniai aliejai. Ypač tinkami citrinų bei greipfruto eteriniai aliejai. Keletą lašų reikia išmaišyti pusėje stiklinės šilto vandens ir gerai suplakti. Gauta priemone skalauti burną keletą kartų per savaitę.

Jei norite iš karo išmėginti keletą priemonių, galite pasinaudoti šiuo receptu: šaukštelį sodos sumaišykite su šaukšteliu vandenilio peroksido ir dvigubai didesniu kiekiu dantų pastos be fluoro. Gautu mišiniu ištepkite dantis, palaukite minutę ir išsivalykite įprasta dantų pasta. Procedūrą kartokite po 2 kartus ryte ir vakare. Sakoma, kad rezultatais galėsite džiaugtis jau po 2 savaičių.

Nepamirškite, kad kiekvieno žmogaus dantys skirtingai reaguoja į įvairias priemones. Kas tiko vienam, gali visiškai netikti kitam. Taip pat nepiktnaudžiaukite balindami dantis namuose – galite negrįžtamai juos pažeisti.

Hialurono rūgšties svarba mūsų odai

Hialurono rūgštis yra natūraliai besigaminantis biopolimeras, kuris atlieka labai svarbias biologines funkcijas. Ši medžiaga randama audiniuose. Anuomet nors ir buvo žinoma hialurono rūgšties funkcija, medikai nežinojo, kokį teigiamą poveikį ji gali turėti mūsų sveikatai. Tačiau, kai viena žinomos televizijos žinių laidos žurnalistė nuvyko į nedidelį Japonijos kaimelį, sužinojo, kad jame gyvenantys žmonės yra ilgaamžiai, atrodo jauniau ir yra kur kas aktyvesni bei sveikesni. Be to, net ir aštuoniasdešimties ar devyniasdešimties metų sulaukę gyventojai turėjo nepalyginti mažiau raukšlių, vešlius plaukus ir sveikas akis.

Hialurono injekcijosTodėl tuomet buvo iškeltas klausimas, kas įtakojo senėjimo procesų sustabdymą? Jie visi vartojo tam tikras daržoves, kuriose esančios medžiagos padėdavo pagaminti daugiau hialurono rūgšties. Pastaroji geba tinkamai sudrėkinti ir sutepti sąnarius, akis, odą ir kt. Be abejo, labai didelį ir reikšmingą poveikį hialurono rūgštis turi būtent mūsų odai – ji padeda kolageno gamybai. Jis sustiprina odą ir paverčia ją elastingesne. Tuo tarpu, jei tinkamai nepasirūpiname savo oda, bėgant laikui natūrali minėtų medžiagų gamyba sulėtėja, nes mūsų oda įprastai nuolatos yra veikiama įvairių neigiamų aplinkos veiksnių (pvz., laisvųjų radikalų, ultravioletinių saulės spindulių ir t.t.).

Kai oda nebegali natūraliai gaminti pakankamai kolageno, tuomet susidaro raukšlės, atsiranda įvairių odos įlinkimų ir oda atrodo kur kas senesnė. Tokiais atvejais hialurono injekcijos gali būti stulbinamai geras pasirinkimas, kuris padeda atstatyti reikiamų medžiagų gamybą ir padėti odai atjaunėti, pašalinant raukšles, sudirgimą, paraudimus ir kitas odos problemas.

Hialurono injekcijos jau ne vienerius metus yra labai populiari grožio puoselėjimo procedūra. Tiek moterys, tiek ir vyrai galiausiai supranta, kad tai yra tinkamas sprendimas, jei norima atjauninti odą ir pašalinti vis dažniau atsirandančias odos raukšles. Žinoma, galite sakyti, kad tereikia į pagalbą pasitelkti natūralias kosmetikos priemones, tačiau jei esate bandę tokiomis priemonėmis spręsti įvairias odos problemas, turbūt puikiai žinote, jog kosmetinės priemonės greito rezultato suteikti tikrai negali. Tuo tarpu reguliariai atliekamos hialurono injekcijos yra kur kas efektyvesnis ir greitesnis grožio puoselėjimo metodas.

Grožis ir būdai jam pasiekti

Grožis

Ar žinote, kas turi didelės tiesioginės įtakos mūsų grožiui? Tai yra mūsų oda. Būtent ja tinkamai pasirūpinus, galime tikėtis nuostabių rezultatų. Žinoma, neturėtumėte manyti, kad pakaks įsigyti kelias brangias grožio priežiūros priemones, kad jūsų grožis būtų pribloškiantis. Tam reikia kur kas didesnių pastangų ir kruopštaus bei ilgo darbo.

Nemaža dalis moterų daro labai didelę klaidą pasitikėdamos tik kosmetikos priemonėmis. Nors tai yra reikšminga dalis grožio priežiūros rutinos, tai tikrai nėra viskas, ką turėtume pasitelkti. Jei naudojate kosmetikos produktus ir ilgainiui matote, kad nepasiekiate norimo rezultato, bandykite ieškoti pagrindinių priežasčių. Tuomet viskas gali pasikeisti teigiama linkme.

 • Visų pirma, nepamirškite reguliaraus vandens vartojimo. Šiuo atveju kalbame apie gryną vandenį. Gazuoto vandens turėtumėte atsisakyti. Jei dienos bėgyje išgersite bent du litrus vandens, jūsų organizmas kur kas lengviau atsistatys ir lengviau pašalins toksinus bei kitas kenksmingas medžiagas.
 • Atsisakykite įvairių dažiklių ir kvapiklių turinčių gėrimų. Jų sudėtyje yra labai daug kenksmingų medžiagų, kurios kenkia mūsų odai ir bendrai organizmo būklei.
 • Nevartokite greito maisto, kuris pastaruoju metu taip sparčiai populiarėja. Įprastai jame yra labai daug druskos, cukraus ir riebalų. Reguliarus tokio maisto vartojimas gali užkimšti mūsų kraujagysles, atimti labai daug energijos ir prisidėti prie tukimo.
 • Atsisakykite žalingų įpročių – cigaretės ir alkoholis yra du didžiausi mūsų grožio priešai. Jei jų vengsite, tuomet jūsų organizmo būklę bus kur kas geresnė.
 • Valgykite daug šviežių daržovių ir vaisių. Kuo daugiau termiškai neapdorotų šviežių daržovių suvartosite, tuo daugiau vitaminų gaus jūsų organizmas. Vaisiai taip pat turėtų tapti neatsiejama jūsų kasdienės mitybos dalimi. Žinoma, net ir šiuos natūralius maisto produktus reikėtų vartoti saikingai.
 • Vartokite natūralius maisto papildus. Nei vienas iš mūsų nepajėgiame kasdien suvartoti pakankamą kiekį maisto, kurio reikia, kad mūsų organizmas gautų vienodą vitaminų dozę. Dėl šios priežasties reikia pasitelkti maisto papildus, kurie padeda padengti vitaminų trūkumą.
 • Nors daugeliui tai kelia galvos skausmą ir yra vienas iš nemaloniausių užsiėmimų, prisiverskite kasdien pasportuoti. Rezultatai jus nustebins.

Daugiau patarimų – „Gamtos Grožio Formulė“.

Savo grožį puoselėkite paprastais, bet efektyviais būdais

Kremas veidui

Jei dėl didelės informacijos ir kosmetikos priemonių gausos dažnai pasimetate ir nebežinote, ko reikėtų griebtis, kad jūsų oda taptų graži, sveika ir spindinti, atsipalaiduokite – viskas nėra taip sudėtinga, kaip iš pirmo žvilgsnio atrodo. Kad viskas būtų paprasčiau pateiksime jums penkis labai naudingus patarimus natūraliai grožio priežiūrai.

Maitinkite savo odą

Kiekviena moteris savo odą turėtų prižiūrėti kuo natūralesniais būdais. Tai reiškia, kad neturite apleisti sveikos mitybos, kurioje būtų daug šviežių, maistingų produktų, savo sudėtyje turinčių reikiamų vitaminų ir kitų medžiagų, padedančių mūsų odai atsistatyti ir būti apsaugotai nuo įvairių kenksmingų aplinkos veiksnių. Sveikos ir subalansuotos mitybos dėka mūsų kūnas gauna pakankamą kiekį antioksidantų, kurie užkerta kelią įvairioms galimoms sveikatos problemoms. Tai taip pat yra puikus būdas apsisaugoti nuo odos raukšlių ir priešlaikinio senėjimo.

Odos drėkinimas

Tai yra vienas iš svarbiausių veiksnių, lemiančių sveiką ir gražią odą. Jei norite, kad jūsų oda visuomet išliktų elastinga, minkšta ir lygi, pasirūpinkite reguliariu jos drėkinimu. Tam turėtumėte suvartoti pakankamą kiekį vandens ir pasitelkti natūralius savo sudėtyje kenksmingų medžiagų neturinčius kosmetikos produktus. Pavyzdžiui, kremas veidui, kurį naudojate, turėtų atitikti jūsų veido odos tipą ir prisotinti jūsų odą visomis reikiamomis medžiagomis, tokiu būdu atstatant odos ląsteles, pagerinant visus vidinius procesus ir apsaugant nuo pašalinių kenksmingų veiksnių.

Atsipalaiduokite

Stresas turi didelės neigiamos įtakos visam mūsų kūnui. Tai labai greitai atsispindi mūsų veide ir odoje. Jei dažnai patiriame stresą ir nepajėgiame nusiraminti, greičiau formuojasi odos įlinkimai, raukšlės ir oda atrodo kur kas senesnė. Ką jau kalbėti apie tai, kad formuojasi maišeliai po akimis, kurie dar labiau pablogina bendrą išvaizdą. Norint to išvengti, reikėtų rasti laiko atsipalaiduoti, pailsėti ir smagiai bei maloniai praleisti savo laisvalaikį.

Mankšta

Reguliarus fizinis aktyvumas ir mūsų grožis yra du vienas nuo kito neatsiejami veiksniai. Jei norite turėti gražią ir sveiką odą, reguliariai mankštinkitės, pasirinkę jums labiausiai patinkančią fizinio aktyvumo formą.

Miegas

Jei pastaruoju metu tenkindavotės vos penkiomis ar šešiomis valandomis miego, pats metas suklusti ir pakeisti savo įpročius. Pasistenkite per parą miegoti bent aštuonias valandas. Tokiu atveju leisite savo organizmui ir odai lengviau atsistatyti, turėsite daugiau energijos ir jausitės kur kas geriau.

Ricinos aliejus ir jo gydomosios savybės

Šiandien ricinos aliejus yra randamas bene kiekvienuose namuose. Šio natūralaus aliejaus panaudojimo galimybės yra labai didžiulės. Jis gali išspręsti begalę sveikatos sutrikimų, pvz., odos problemas, virškinimo sutrikimus, užkrėtimus, plaukų slinkimą, artritą, auglius ir cistas.

Ricinos aliejus

Medicininės panaudojimo galimybės

Limfinės sistemos problemos: kai ricinos aliejus naudojamas išoriškai, jis natūraliu būdu įsigeria į odą ir pagerina limfinės sistemos veiklą.

Virškinimo sutrikimai: tai efektyvus organiškas vidurių laisvintojas. Jis taip pat padeda gydant žarnyno uždegimus. Sumaišykite nedidelį kiekį ricinos aliejaus su apelsinų sultimis ar kitu jums patinkančiu gėrimu tam, kad numalšintumėte nemalonų skonį.

Artritas: gydant artritą, ricinos aliejus gali būti vartojamas tiek oraliniu būdu, tiek ir išoriškai. O pasitelkiant jį abiem būdais, galima sulaukti greitesnių rezultatų.

Plaukų slinkimas: ricinos aliejų užlašinkite tiesiai ant savo galvos odos ir švelniai į ją įmasažuokite. Užsidėkite dušo kepuraitę arba susukite plaukus į rankšluostį ir palaukite 15-20 min. Tuomet visą tai nuplaukite.

Sėdmens nervo skausmas: tai labai dažna problema, tačiau ricinos aliejus gali labai nesunkiai ją įspręsti. Uždėkite kompresą ant skaudančios vietos ir neilgai trukus pajusite palengvėjimą.

Grybelinė infekcija: šie natūralūs aliejai pasižymi antigrybelinėmis savybėmis. Reguliariai tepkite juo pažeistą vietą.

Uždegimai: sistemingai ir reguliariai tepkite ricinos aliejų ir kaipmat sumažinsite bet kokius uždegimus.

Skirtingai nei kitos medicininės priemonės, ricinos aliejus yra labai saugus. Be abejo, visuomet rekomenduojama pasitarti su savo gydytoju. Tai užtikrins, kad jūsų naudojami produktai jums tinka geriausiai.

Suprantama, kad kuo daugiau dėmesio skirsite savo grožio priežiūrai ir sveikatos stiprinimui, tuo geresnių rezultatų galėsite sulaukti. Jei įprastai iki šiol naudodavote daug cheminių preparatų ir komercinių kosmetikos produktų, pabandykite bent kurį laiką to atsisakyti ir vietoje dabartinių priemonių pasitelkti natūralius produktus. Galite būti tikri, kad labai greitai pastebėsite akivaizdžius skirtumus. Be to, reguliarus ir tinkamas natūralių aliejų naudojimas prisotins jūsų odą reikiamais vitaminais ir sustiprins bendrą organizmo būklę, tokiu būdu suteikiant jums daugiau energijos, atstatant odos ląsteles ir gerinant organų veiklą.

Ruduo miške

GudobelėDaug kas į mišką traukia tik sezoniškai – vasarą. Tuomet būna šilti orai, švieia saulė, galima ir išsimaudyti įšilusiame vandenyje. Atėjus rudeniui žmonės nusėsta prie kompiuterių ekranų, eina į kavines ar praleidžia laiką šiltuose baseinuose. Tačiau reikėtų nepamiršti, jog ir rudenį lauke gražu. Ypač miškuose. Lapuočių miškuose medžių lapai nusidažo geltona, raudona, oranžine spalvomis. Jei pataikysite į mišką tinkamu laiku ir dar šviečiant saulei liksite ilgai pakerėtas tuo rudens spalvingumu. Be to, naudinga žinoti, jog rudenį miške prinoksta kai kurios uogos. Šiuo metu miškuose galima pasirinkti putino uogų, šermukšnių, gudobelių, šaltalankių, aronijų, erškėtrožių. Na nedaug iš šių uogų pasižymi maloniu saldžiu skoniu, tačau visos jos yra naudingos jūsų kūnui.

                         Dažnai rudenį miškuose būna bjaurus drėgnas oras ir miško paklotė. Tačiau jei nelyja bent kelias dienas galite mėgautis miško malonumais. Rudenį, nukritus medžių lapams ir sumenkus žolinei augalijai, miške padidėja matomumas, lengviau būna praeiti ir nebaisu erkių prisigaudyti, ką jau kalbėti apie tai, jog uodai nepuol ir nesiurbia kraujo. O ir nėra taip karšta kaip vasarą, tad eidami nesuprakaituosite, tiesa, apsirenkti jau reikės šilčiau. Įdomu rudenį ir prie vandens telkinių, kai vanduo, atvėsęs ir prisisotinęs deguonies, tampa skaidrus. Tuomet pro poliarizacinius akinius itin gerai galima pamatyti vandenyje plaukiojanias žuvytes ir upelių dugną. Augalija tuo metu būna jau sunykus, tad ir pamatyti galime daugiau.

                         Rudenį vaikščiojant miške gali užpulti briedmusės. Tik neapdairiai praeik pro kokį gudobelių krūmą ir užšoks tau ant rankos. Briedmusės – tokie bjaurūs padarai, šlykščiai ropojantys ant rankų, galvos, rūbų. Šios musytės yra plonos todėl jan sunku pagauti ir nuimti nuo savęs. Kartais jos gali gerokai apkartinti jūsų dieną miške.

                         Jei keliaujate rudenį į mišką nepamirškite aplankyti ir ežerų. Vėjas anksti rudenį būna nurimęs ir vandens paviršius išsilygina. Tuomet galima stebėti įvairiomis spalvomis nusidažiusių medžių atspindžius vandenyje ir bandyti nufotografuoti tokį vaizdą, kad neatskirsi – kur žemė, o kur vanduo.

                         Jei susiruošėte į mišką, pasiimkite ir indelį ar kokį maišelį. Gudobelė, šermukšnis, šaltalankis laukia kada juos galėsite surinkti ir praturtinti savo organizmą įvairiais vitaminais ir mikroelementais. Pasiimkite iš miško ne tik dvasinės, bet ir fizinės naudos. Atsigaukite ir džiaukitės gyvenimu.