Hialurono rūgšties svarba mūsų odai

Hialurono rūgštis yra natūraliai besigaminantis biopolimeras, kuris atlieka labai svarbias biologines funkcijas. Ši medžiaga randama audiniuose. Anuomet nors ir buvo žinoma hialurono rūgšties funkcija, medikai nežinojo, kokį teigiamą poveikį ji gali turėti mūsų sveikatai. Tačiau, kai viena žinomos televizijos žinių laidos žurnalistė nuvyko į nedidelį Japonijos kaimelį, sužinojo, kad jame gyvenantys žmonės yra ilgaamžiai, atrodo jauniau ir yra kur kas aktyvesni bei sveikesni. Be to, net ir aštuoniasdešimties ar devyniasdešimties metų sulaukę gyventojai turėjo nepalyginti mažiau raukšlių, vešlius plaukus ir sveikas akis.

Hialurono injekcijosTodėl tuomet buvo iškeltas klausimas, kas įtakojo senėjimo procesų sustabdymą? Jie visi vartojo tam tikras daržoves, kuriose esančios medžiagos padėdavo pagaminti daugiau hialurono rūgšties. Pastaroji geba tinkamai sudrėkinti ir sutepti sąnarius, akis, odą ir kt. Be abejo, labai didelį ir reikšmingą poveikį hialurono rūgštis turi būtent mūsų odai – ji padeda kolageno gamybai. Jis sustiprina odą ir paverčia ją elastingesne. Tuo tarpu, jei tinkamai nepasirūpiname savo oda, bėgant laikui natūrali minėtų medžiagų gamyba sulėtėja, nes mūsų oda įprastai nuolatos yra veikiama įvairių neigiamų aplinkos veiksnių (pvz., laisvųjų radikalų, ultravioletinių saulės spindulių ir t.t.).

Kai oda nebegali natūraliai gaminti pakankamai kolageno, tuomet susidaro raukšlės, atsiranda įvairių odos įlinkimų ir oda atrodo kur kas senesnė. Tokiais atvejais hialurono injekcijos gali būti stulbinamai geras pasirinkimas, kuris padeda atstatyti reikiamų medžiagų gamybą ir padėti odai atjaunėti, pašalinant raukšles, sudirgimą, paraudimus ir kitas odos problemas.

Hialurono injekcijos jau ne vienerius metus yra labai populiari grožio puoselėjimo procedūra. Tiek moterys, tiek ir vyrai galiausiai supranta, kad tai yra tinkamas sprendimas, jei norima atjauninti odą ir pašalinti vis dažniau atsirandančias odos raukšles. Žinoma, galite sakyti, kad tereikia į pagalbą pasitelkti natūralias kosmetikos priemones, tačiau jei esate bandę tokiomis priemonėmis spręsti įvairias odos problemas, turbūt puikiai žinote, jog kosmetinės priemonės greito rezultato suteikti tikrai negali. Tuo tarpu reguliariai atliekamos hialurono injekcijos yra kur kas efektyvesnis ir greitesnis grožio puoselėjimo metodas.