Kaip pasiruošti dantų plombavimo procedūrai?

dantu plombavimasŠiais laikais yra tiek daug priemonių, kurios gali garantuoti dantų priežiūrą, jog keista, kad daugelis žmonių vis dar ankstyvame amžiuje praranda bent po kelis nuosavus dantis. Šiais laikais prižiūrėti dantis yra taip patogu, kaip niekada. Deja, ne visi tais suvokia ir mano, kad visos nelaimės nutiks kitiems, tik ne jiems patiems. Visgi, jeigu norite senatvės arba bent jau brandos sulaukti su nuosavais dantimis, tokiu atveju reikia skirti jiems laiko. Greta priežiūros nuolatos lankytis pas gydytoją. Ne tik tuomet, kai jaučiate skausmą, tačiau ir profilaktiškai. Estetinis plombavimas Kaune šiuo metu ypač dažnai atliekama procedūra. Tai galimybė kuo ilgiau išlaikyti savo dantukus sveikus.

Dantų plombavimas – ne naujiena. Visos odontologijos įstaigos teikia tokias paslaugas. Šiuolaikinė medicina leidžia procedūrą atlikti gana greitai ir paprastai. Net ir vaikai žino, kad visiškai neskaudės, o dantukai bus gražūs bei sveiki. Nors pati procedūra labai paprasta, visgi reikėtų jai pasiruošti. Pats pasiruošimas yra labai paprastas ir greitas.

  1. Žinoma, reikia išsivalyti dantukus. Tuo pačiu nepamirškite naudoti ir tarpdančių siūlo bei burnos skalavimo skysčio. Natūralu, kad tuomet ir jūs, ir gydytojas jausitės kur kas maloniau ir procedūrą bus atlikti kur kas paprasčiau.
  2. Žinoma, prieš einant pas gydytoją nerekomenduojama valgyti arba gerti tai, kas gali skleisti kokį nors kvapą. Pavyzdžiui, kava. Paprasčiausiai pasiskaičiuokite, kiek laiko liko iki procedūros ir įvertinkite, ar labai jos norite.
  3. Rekomenduojame einant pas gydytoją pavalgyti. Tokiu atveju nejusite ypač nemalonių pojūčių.
  4. Nerūkykite eidamas pas gydytoją.
  5. Kelias dienas prieš nevartokite alkoholio.

Kuomet dantų plombavimas bus atliktas, kurį laiką galite jaustis šiek tiek nemaloniai. Tačiau tai gana natūralu ir jausmas tikrai labai greitai praeina. Jeigu jaučiate skausmą po plombavimo arba kitos procedūros, tokiu atveju rekomenduojame kreiptis gydytoją. Jis jums išrašys vaistų.

Nors šiais laikais atliekamos burnos procedūros yra labai paprastos, tačiau vistiek, jeigu leidžia galimybės, po gydytojo keliaukite namo ir ilsėkitės.