Kaspersky antivirusinė namų vartotojams

Jei namuose naudojate kompiuterį su Windows ar Mac operacine sistema, esate iš dalies apsaugotas nuo virusų  nes kompiuteryje jau yra įdiegtos saugumo sistemos tačiau jų nepakanka. Kibernetinės atakos, šnipinėjimas kasdien vyksta ne tik tarp valstybių ar įmonių, tūkstančiai paprastų vartotojų namuose nuokenči nuo asmens duomenų vagysčių ir praranda pinigus dėl neapdairumo. Apsisaugoti galite tik elgdamiesi atsakingai ir turėdami kompiuteryje gerą antivirusinę programą.

Kuo iš kitų išsiskiria Kaspersky antivirusinė? Ši antivirusinė programa turi pačią naujausią kenkėjiškų programų duomenų bazę kuri nuolat pildoma ir jūs galite už nedidelę kainą naudotis pasaulinio lygio kompiuterių apsauga nuo virusų. Antivirusinės programos garsėja tuo jog lėtina kompiuterio darbą. Jeigu kompiuteris turi silpną procesorių arba per mažai operatyvios atminties, kompiuterio darbo sulėtėjimas tampa erzinantis. Kaspersky šiuo požiūrių veikia fone taip efektyviai kad vartotojas dirbdamas programomis beveik nejaučia sulėtėjimo. Naudojantis kompiuteriu namuose svarbiausia yra el.pašto ir asmens tapatybės vagystės apsauga, saugus naršymas, failų perdavimas ir gavimas bei naikinimas. Programa taip pat turi ir slaptažodžių valdiklį bei VPN paslaugą tačiau tai yra papildoma mokama paslauga.

Kasdien kompiuteriai ir išmanūs telefonai namuose naudojam bendravimui su kitais šeimos nariais ar kolegomis darbe todėl reikia kad antivirusinė programa turėtų vaizdo kameros apsaugą. Naršant internete pasitaiko daug programėlių uždengiančių ekraną, signalizuojančių apie pavojus, reikalaujančių įvesti banko kortelės duomenis ar palikti kitą asmeninę informacija todėl svarbu kad antivirusinė programa galėtų apsaugoti nuo piktybinių virusų kurie užšifruoja duomenis ir vėliau prašo išpirkos. Be pagrindinių funkcijų patogu turėti ir galimybę pasirinkti skanavimo laiką, naudotis failų kopijų saugojimu debesijoje. Greito skanavimo funkcija konkurentų antivirusinėje programose ne tokia pažangi kaip Kaspersky kuri identifikuoja 95% kenkėjiškos veiklos. 2020 metais atlikome daugiau mokėjimų internete nei bet kada anksčiau. Užsakinėjome maistą į namus, pirkome buities ir elektronikos prekes, aprangą internete ir atlikome kitas finansines operacijas. Apmokėti už prekes ir paslaugas išmoko netgi tie kurie to niekada nedarė. Mokėjimo informacijos saugumas yra Kaspersky prioritetas, sistemoje naudojami išmanūs algoritmai kurie kimirksniu identifikuoja įtartiną trečiųjų šalių veiklą ir blokuoja mokėjimo operacijas apie tai informuodami jus.