Auksinės grandinėlės: viskas, ką reikia žinoti apie jų priežiūrą

auksines grandinelesAuksinės grandinėlės – papuošalas, tinkantis tiek kiekvienai dienai, tiek išskirtinėms progoms; tiek jaunai merginai, tiek vyresnio amžiaus damai; tiek įprastus papuošalui dievinančiai, tiek prabangos negalinčiai atsisakyti. Tačiau įsigyti  ir nuolat nešioti auksinę grandinėlę, tai dar ne viskas – atminkite, jog toks papuošalas turi būti tinkamai prižiūrimas. Tinkama priežiūra turi labai didelę reikšmę- tik tuo atveju, jei tinkamai prižiūrėsite, auksinės grandinėlės tarnaus ilgai. Vis dėlto, būtina konstatuoti faktą, jog tikrai ne visos auksinių grandinėlių savininkės turi reikiamas žinias kaip tinkamai prižiūrėti šiuos papuošalus. Akivaizdu, jog tokią padėtį yra būtina kuo greičiau taisyti. Taigi, nepraleiskite progos sužinoti auksinių grandinėlių priežiūros ypatumų.

Auksinės grandinėlės yra vienas iš tų papuošalų, kurio nereikėtų dėvėti sportuojant. Intensyvaus sporto metu tikrai neišvengsite prakaito lašelių, tuo tarpu dėl pastarojo jūsų auksinė grandinėlė pakeis spalvą – patamsės. Žinoma, nieko blogo, jai nenutiks, jei vieną ar kelis kartu treniruositės su šiuo papuošalo ant savo kaklo, tačiau, jei taip elgsitės nuolat, tokiu atveju nenustebkite vieną dieną pamatę, jog jūsų turima auksinė grandinėlė nei iš tolo nebeprimena tos, kurią pirkote. Tokio papuošalo dėvėti nereikėtų ir tuo atveju, jei susiruošėte paplaukioti baseine – jo vandenyje esantis chloras pažeis papuošalo paviršių.

Karštomis vasaros dienomis dailiosios lyties atstovės dažnai mėgsta atgaivinti rankų, veido bei dekoltė sritį specialiais purškikliais. Stop! To daryti tikrai nevalia, jei ant jūsų kaklo kabo auksinė grandinėlė – purškikliuose esančios medžiagos gali pažeisti papuošalą. Taigi, malonia šių priemonių teikiama vėsa reikėtų mėgautis tik tuo  metu, kai nedėvite auksinės grandinėlės.

Kuo ilgesnę auksinę grandinėlę turite, tuo labiau verta skirti dėmesio ir jos laikymo sąlygos. Tokio pobūdžio dirbinius geriausiai ant papuošalams skirtų medelių – tokiu būdu būsite tikros, jog papuošalas nesusivys, išvengsite mazgų, susipynimų, kurie, savaime suprantama, gali pakenkti papuošalo būklei.

Kaip matyti, auksinės grandinėlės priežiūros taisyklių yra ne tiek jau ir mažai. Belieka tik pridurti, kad kuo stropiau jų laikysitės, tuo geresnė bus priežiūra, o kuo geriau prižiūrėsite papuošalą, tuo ilgiau jis jums tarnaus.