Paprasti triukai, kad Jūsų spintos stumdomomis durimis būtų unikalios

spintos stumdomomis durimisJau praėjo nemažai metų nuo to, kai išpopuliarėjo masinė gamyba ir žmonės nebetrokšta savo namuose matyti tų pačių baldų, lovų ar spintų, kaip ir pas kaimyną ar bendradarbį. Baldų gamintojai neslepia, jog vis dažniau žmonės ieško kažko išskirtinio ir unikalaus, savo namuose norėdami sukurti savitą ir tik jų namuose egzistuojantį dizainą. Pasirodo, tai ne taip ir sunku ir nebūtinai turi kainuoti krūvas pinigų. Pateikiame kelis paprastus patarimus, kaip gali būti atnaujintos populiarios, daugelio namuose sutinkamos spintos stumdomomis durimis. Vos keli nebrangūs triukai ir namuose džiaugsitės išskirtiniu baldu.

Pasiduokite kūrybai

Labai geras sumanymas, norint atnaujinti savo spintą ir suteikti jai naujo įvaizdžio, yra tiesiog paprastas piešimas. Net jei Jūs niekuomet apie tai nepagalvojote, pasirodo, tai gali būti puiki idėja, suteiksianti spintai nauja įvaizdį. Jums tereikia šiek tiek dažų, klijuojamų ornamentų ar dekoracijų. Tokį spintų atnaujinimo būdą ypač dažnai naudoja tėveliai, kai reikia atnaujinti spintą vaikų kambaryje. Piešti ant savo spintos yra puikus laiko praleidimas, kurio metu bendraujate su savo atžalomis, taip pat leidžiate jiems atsiskleisti ir susikurti savo interjerą kambaryje. Argi ne kiekvienas vaikas svajoja apie tai, ko daugiau niekas kitas neturi?

Rankdarbių galia

Lietuvoje populiarėjant įvairiausiems rankų darbo gaminiams, ne retas sutinka, jog rankų darbas ir unikali gamyba – šiandien didžiulė vertybė. Tai reiškia, jog rankomis galite sukurti ne tik nedidelius suvenyrus ar papuošalus. Kodėl rankų darbu papuoštos negali būti spintos stumdomomis durimis ar kiti baldai? Visiškai nebrangiai tai galite įgyvendinti savo namuose Pavyzdžiui, įsigiję dekupažo ir baldų sendinimo reikmenų. Pasirinkite savo spintai naują įvaizdį, apie kurį ilgai galvojote. Sukurkite jai naują išvaizdą ir pamatysite, kaip namai nušvis naujomis spalvomis. Jūsų spinta atspindės Jūsų asmenybę ir tikrai sužavės kiekvieną svečią namuose. Juk tai ne kas kita kaip unikalaus rankų darbo baldas. Juo būtina gėrėtis ir žavėtis.

Profesionalų darbas

Žinoma, dar vienas būdas, kaip suteikti savo spintai naują įvaizdį, tai yra patikėti ją meistrams, užsiimantiems baldų restauravimu ar atnaujinimu. Pasirodo, spintos stumdomomis durimis ne retas svečias tokių meistrų dirbtuvėse. Nustebsite, kad puikiai išmanantis savo darbą profesionalas gali iš Jūsų modernios spintos padaryti unikalų ir net senove kvepiantį baldą. Tokia spinta namuose atrodys itin unikaliai ir žavingai.