Mikroautobusu nuoma: dažniausiai užduodami klausimai

mikroautobusu nuomaIšsinuomoti mikroautobusą gali būti tikrai labai palanku, tačiau kartais atsisakoma minties rinktis tokią galimybę, nes paprasčiausiai trūksta žinių, kaip visa tai vyksta, ir manoma, kad tai gali kainuoti pernelyg brangiai, ar nuomos sąlygos bus pernelyg sudėtingos. Vis dėlto, viskas yra gana paprasta, taigi, ką vertėtų žinoti apie mikroautobusu nuoma?

Mikroautobusų nuomos kaina paprastai yra gana nedidelė, ir ji priklauso nuo to, kokia yra pasirenkama transporto priemonė, kokiam laikotarpiui planuojama nuomotis mikroautobusą, ir taip pat nuo to, kokią bendrovę bus nuspręsta pasirinkti. Įvairių įmonių, kurios siūlo šias paslaugas, yra tikrai daug, tad galima pasidomėti, kas galėtų pasiūlyti pačią geriausią nuomos kainą. Jei nuspręsite nuomotis mikroautobusą ilgesniam terminui, pavyzdžiui, porai savaičių, paros nuomos kaina bus kur kas mažesnė nei nuomojantis mikroautobusą vienai ar porai dienų. Vis dėlto, mikroautobusų nuomos kainos šiandien yra tikrai labai palankios, ir visada galima susirasti įmones, siūlančias pačią geriausią nuomos kainą.

Jei nuspręsite išsinuomoti mikroautobusą, tokiu atveju iš anksto jį rezervuokite, nes tuomet būsite užtikrinti, kad pasirinktą datą jūsų rezervuota transporto priemonė tikrai bus laisva. Dažniausiai atliekant rezervaciją yra prašoma sumokėti tam tikro dydžio užstatą, tačiau jis yra grąžinamas po to, kai jau būsite pasinaudoję nuomos paslauga, ir grąžinsite mikroautobusą į jo stovėjimo aikštelę. Kokiomis sąlygomis yra teikiama mikroautobusu nuoma, visada galite rasti informacijos internetinėje paslaugos tiekėjo svetainėje.

Kartais yra vengiama pasinaudoti mikroautobusų nuomos paslauga, nes yra baiminamasi, kad kelionės metu transporto priemonė gali sugesti, ir nerimaujama, kaip reikėtų elgtis tokiu atveju. Vis dėlto, tikimybė, kad taip nutiks, yra labai nedidelė, todėl baimintis tikrai nereikėtų. Ir vis dėlto, jei transporto priemonė kelionės metu sugestų, galite būti užtikrinti, kad jums bus suteikta techninė pagalba, taigi, dėl to baimintis tikrai nėra reikalo.

Jei kiltų tam tikrų klausimų, kokiomis sąlygomis yra teikiama mikroautobusų nuoma, tiesiog galėsite susisiekti su šios paslaugos tiekėju, ir jis mielai jums atsakys į visus iškilusius klausimus. Galite būti tikri, kad mikroautobusu nuoma – tai paslauga, kuri teikiama tikrai paprastomis sąlygomis, o nuomos kainos visada yra palankios.

Mikroautobusų nuoma kelionėms į kalnus

mikroautobusų nuomaSu vasara jau atsisveikinome. Prasidėjo rudens malonumai, o kartu ir rudeniškos kelionės. Tačiau dauguma mūsų po truputėlį jau pradeda rengtis žiemos atostogoms ir planuoti žiemos pramogas bei keliones. Būtų galima drąsiai teigti, kad didžioji dauguma lietuvių žiemos atostogų jau neįsivaizduoja be slidinėjimo kalnuose. O pradėti derinti atostogas, tartis su šeima ar draugais ir rinktis būtiną slidinėjimo inventorių verta pradėti jau dabar. Ir pirmiausia, žinoma, apsvarstyti, kur ir kaip keliausite slidinėti.

Kaip žinia, daugiausia slidinėjimo kurortų įrengta Italijoje, Austrijoje, taip pat Prancūzijoje. Kita vertus, dauguma lietuvių mėgsta Lenkijos, Čekijos ar Slovakijos kalnų kurortus. Dauguma kurortus pasirenka paskaičiavę kainos, kelionės laiko, poilsio ir teikiamų paslaugų santykį. Kadangi išlaidos ir gera keliautojų kompanija visiems svarbu, tad būtinai apsvarstykite tokį variantą, kaip mikroautobusų nuoma. Juk tokioje transporto priemonėje patogiai keliaus nemaža draugų kompanija, be to, lengvai sukrausite visą jums reikalingą bagažą. O kelionė draugų būryje tikrai bus daug smagesnė, nei vykstant atskirais automobiliais. Kita vertus, jeigu nuspręsite į kalnų kurortą, skristi, be automobilio išsiversti vis tiek bus sudėtinga, tad jį gali tekti nuomotis jau pačiame kurorte.

Jeigu apsisprendėte kelionei į kalnus išsinuomoti mikroautobusą, rinkdamiesi šią transporto priemonę, pasitarkite su nuomotojais, koks automobilis jūsų kelionei geriausiai tiks. Svarbu, kad jis būtų tinkamai parengtas kelionei į kalnus, tai yra techniškai tvarkingas, su tinkamomis padangomis, geromis stabdžių trinkelėmis, juk jums gali tekti įveikti nemažai stačių įkalnių ir staigių nuokalnių. Tad tokioms kelionėms paprastai būna reikalinga ir papildoma įranga. Atkreipkite dėmesį, kad dažnai, nuomojantis mikroautobusą ilgesniam laikui, tokia papildoma įranga gali būti suteikiama nemokamai. Jeigu rengiatės vykti į naujus kalnų kurortus, jums dar nežinomu maršrutu, tuomet mikroautobuse pravers navigacija. Nepamirškite pasidomėti, ar mikroautobusas apdraustas Kasko bei civilinės atsakomybės draudimu, be to, labai svarbu, kad kelyje būtų teikiama techninės pagalbos paslauga.

Prieš kelionę būtinai įvertinkite automobilio kuro sąnaudas ir pagal tai paskaičiuokite numatomas kuro išlaidas. Be to, derėtų pasiaiškinti, ar planuojamame maršrute bus taikomi kokie nors kelių mokesčiai, ar reikalingi specialūs lipdukai ir pan.