Įmonių steigimas ar jau egzistuojančios įmonės įsigijimas?

įmonių steigimasLietuviai vis dažniau nusprendžia pradėti savo verslą, užuot darbavęsi kitiems. Visgi, įmonių steigimas gana painus procesas, ypač tada, jei su juo niekada neteko susidurti. Be to, kai kurie reikalavimai jauniesiems verslininkams gali būti sunkiai įgyvendinami, pripažinkime, tikrai ne kiekvienas žmogus savo kišenėje turi 2.5 tūkstančius eurų, kurie yra būtini, norint įsteigti savo UAB. Ar yra alternatyva? Taip, yra!

Sėkmingai pradėti verslą gali būti žymiai paprasčiau, jei nuspręsite įsigyti jau egzistuojančią, tačiau realios veiklos nebevykdančią įmonę. Šiuo metu įsigyti įmonę galima už kelis šimtus eurų, o tai tikrai gana voliojantis pasiūlymas, nes, norint sukurti savo verslą nuo nulio, prireiks gerokai daugiau išlaidų, o ką jau kalbėti apie nervus ir sugaištą laiką, tvarkant visus dokumentus. Žinoma, jei įmonių steigimas bus patikėtas profesionalams, dalis šių vargų nukris nuo jūsų pečių.

UAB pirkimas – patogus ir protingas pasirinkimas, kadangi jau gaunate įmonę su konkrečiu pavadinimu bei buveinės adresu, todėl tuo nereikės rūpintis patiems. Be to, iš karto galima pradėti vykdyti veiklą, nes nereikia laukti, kol Registrų centras patvirtins visus dokumentus, o štai įmonę internetu galima įsigyti vos per vieną valandą. Tuo tarpu, įprastas įmonių steigimas trunka iki penkių darbo dienų. Taigi, perkant jau įsteigtą įmonę, visų šių problemų galima išvengti.

Asmuo, įsigijęs įmonę, gauna visus antspaudus bei reikalingus dokumentus, įrodančius, kad jo nupirkta įmonė nevykdo jokios veiklos ir neturi finansinių arba kokių nors kitokių įsipareigojimų. Taigi, būsimajam verslininkui tereikia sumokėti susitartą sumą bei pasirašyti pirkimo-pardavimo sutartį ir pradėti vykdyti savo verslą. Beje, galima įsigyti ne tik standartinio, 2,5 tūkstančių eurų, įstatinio kapitalo įmonę, bet ir didesnio kapitalo įmonę.

Įmonės pirkimas – puikus pasirinkimas pradedantiesiems verslininkams. Visgi, jei įmonę norisi steigti savarankiškai, vertėtų kreiptis pagalbos į profesionalus, kurie ne tik suteiks naudingos informacijos, kurią turėtų žinoti visi verslininkai, bet ir sutvarkys visus reikiamus dokumentus bei pasirūpins, kad įmonių steigimas vyktų skandžiai ir be jokio streso.