Skirtingiems žmonėms – skirtingi Dell kompiuteriai

Dell kompiuteriaiStacionarius kompiuterius išstūmė nešiojamieji, greta šių vis dažniau įsigyjami ir planšetiniai: kompiuterių bei interneto reikšmė žmogaus gyvenimo nuolat auga, apimdama vis įvairesnes sritis – pradedant darbu ir baigiant laisvalaikui. Dell kompiuteriai apjungia visas minėtas rūšis bei atitinka pačius įvairiausius poreikius. Nusprendus įsigyti šio prekinio ženklo gaminį, teks paplušėti, kadangi asortimentas išties platus. Ir neveltui: Dell firma didžiuojasi būdama antroji pagal dydį kompiuterių pardavime.

Renkantis kompiuterius, išryškėja skirtingi žmonių poreikiai. Pirmiausia keliai išsiskiria sprendžiant, nešiojamasis ar stacionarus kompiuteris reikalingas. Kažkas, tikėtina, kaip tik dabar skuba pasitikslinti šio straipsnio datą – negali patikėti, jog šiais laikais kažkam ar gali būti aktualūs gremėzdai stacionarai! Tiesa, gal ir šiek tiek pakitusio dizaino, tačiau stacionarūs kompiuteriai turi savo mėgėjų gretas, kurie šių nekeistų į jokį nešiojamąjį kompiuterį. Jei reikia galingo įrenginio, namuose yra pakankamai erdvės ir ketinama sėsliai dirbti, stacionarus kompiuteris – racionalus sprendimas. Nešiojamieji Dell kompiuteriai skirti asmenims, propaguojantiems aktyvų gyvenimo būdą ir norintiems, jog šie būtų nuolatiniai palydovai, nesvarbu, keliaujama iš vienos šalies į kitą ar tiesiog keičiama vieta kambaryje. Nešiojamieji kompiuteriai lengvi, jų dizainas – stilingas ir elegantiškas, pritaikomas pagal individualius pageidavimus.

Kaina – vienas esminių faktorių, įtakojančių daugelio perkančiųjų sprendimą (tie, kas neskaičiuoja pinigų, dažniausiai nesivargina ieškodami – griebia brangiausią, naujausią gaminį, tikėdami, jog pastarasis ir yra geriausias). Dell kompiuteriai prieinami visiems, tačiau, savaime suprantama, verslininko bei studento finansinės galimybės skiriasi, tad ir maksimalios kainos riba, pagal kurią orientuojamasi ieškant kompiuterio, individuali. Konkretaus kompiuterio kainą lemia objektyvūs faktoriai: pagaminimo data (naujos kartos gaminiai turi aukštą kainą, kuri palaipsniui mažėja), techniniai parametrai (RAM, vaizdo plokštė, procesoriaus branduoliai ir kitos sąvokos, kurių reikšmės, tikėtina, daugelis nesupranta), būklė – dėvėtas ar naujas ir kita.

Dar viena dilema – kompiuterių pardavėjo pasirinkimas. Atrodytų savaime suprantama, jog, norint įsigyti Dell kompiuterį, reikia kreiptis į firmines parduotuves ar kitus kompiuterinės technikos pardavėjus – įsigyji prekę ir gauni garantiją pirkiniui. Tačiau dažnas pasmalsauja, ką gi siūlo sparčiai populiarėjantys internetiniai skelbimo portalai. Aišku, gerai paieškojus, ir čia galima rasti puikių daiktų už žemą kainą, tačiau pirkimas iš privačių asmenų visada reikalauja didesnio budrumo.