Nemokamas kreditas – įmanoma?

paskolos akcijaAkcijos, nuolaidos, išpardavimai – šiais laikais prie specialių kainų pasiūlymų pripratusius pirkėjus jau sunku kuo nors nustebinti. O ar kai omenyje turimos paskolos akcija – įmanomas dalykas? Ką kreditų bendrovės klientui reikštų greitos paskolos akcija? Kas turi šansą pasinaudoti ypatingais pasiūlymais: tik lojalūs klientai ar visi norintys ir atitinkantys paskolų teikėjų sąlygas? Atsakymai į visus šiuos klausimus ir dar daugiau apačioje.

Ką reiškia akcija greitajai paskolai?

Greitosios paskolos akcija daugeliu atvejų reiškia galimybę gauti mažąjį kreditą su labai mažomis palūkanomis arba ir visai be jų. Tai reiškia, kad žmogus, kreipęsis dėl greitosios paskolos, gali grąžinti tik tai, ką gavo, ir nė vienu euru daugiau. Skirtingos pinigus skolinančios įmonės, bankai dažniausiai taiko panašaus dydžio palūkanas, nors jų dydis gali šiek tiek varijuoti. Tad suskubę pasinaudoti tokia neeiline akcija išties išlošia – paskola su nedideliu pabrangimu yra tai, kam neabejotinai tinka „paslaugos su nuolaida“ sąvoka. Vis dėlto, nereikėtų pamiršti, kad kai norisi „nemokamos“ paskolos akcijos taikomos palyginus nedidelėms pinigų sumoms, pavyzdžiui, iki 700, daugiausiai – 1000 eurų. Jei planuojate skolintis daugiau – bent keletą tūkstančių eurų – greitos paskolos akcija gali ir negalioti. „Pigesni“ greitieji kreditai teikiami ir konkrečiam, iš anksto apibrėžtam laikotarpiui, pavyzdžiui, vienam mėnesiui. Iš esmės, tai yra galimybė gauti reikiamą sumą pinigų, kai iškyla nenumatytų reikalų, ir po to ją visą grąžinti per vieną ar kelis kartus 30 dienų bėgyje.

Kaip nepraleisti savo šanso?

Kai omenyje turimos dabar ypatingai populiarios paskolos internetu akcija joms taip pat gali būti taikoma. Tiesa, didžioji dalis dabar išduodamų greitųjų kreditų būtent ir suteikiami internetu. Kodėl? Nes tai vienas paprasčiausių, greičiausių ir efektyviausių būdų gauti pinigų, kai jų prireikia mokesčiams, didesniems pirkiniams, brangioms paslaugoms. Gali kilti klausimas – ar skolinimosi būdas turi įtakos paskolai taikomai nuolaidai? Dauguma įmonių galimybę gauti kreditą be palūkanų arba, pavyzdžiui, už simbolinį mokestį (tarkime, 1 eurą), taiko naujiems klientams arba tais atvejais, kai skolinama nedidelė pinigų suma. Tad čia didžiausią įtaką turi konkrečios paskolų teikėjos sąlygos, o ne tai, ar žmogus kreipsis dėl paskolos internetu ar trumpąja SMS žinute. Taigi, jei norisi ypatingai greitos SMS paskolos akcija irgi įmanoma. Tereikia laiku pastebėti savo šansą „sutaupyti“, t.y. skolintis be palūkanų. Verta atminti, kad ypatingus pasiūlymus pastebi tie, kurie domisi kreditų paslaugomis, seka paskolas teikiančių įmonių naujienas, galiausiai, stebi reklamas. Jų ne tik televizijoje, bet ir internete, radijuje, netrūksta. Žinoma, dauguma klientų išties rimtai susidomi greitosiomis paskolomis būtent tuomet, kai prispaudžia finansinės bėdos. Tokiu atveju taip pat derėtų neskubėti, pasigilinti bent į kelių skirtingų įmonių paskolų teikimo sąlygas, reikalavimus klientams, ir nuspręsti, iš ko skolintis verčiausia. Galbūt taip atrasite savo šansą gauti kreditą be didelių mokesčių. Kaip ir minėta, veikiausiai tai bus įmanoma, jei nuspręsite skolintis nedidelę pinigų sumą. Kuo paskola didesnė – tuo didesnės palūkanos, taigi, ilgesnis ir grąžinimo terminas. Pasverti visus „už“ ir „prieš“ gali padėti paprasčiausias teikiamų kredito paslaugų palyginimas. Šiuo metu internete galima rasti svetainių, kur šis darbas jau atliktas už jus: galite matyti daugumos kredito bendrovių teikiamų nemokamų paskolų sumas, grąžinimo laikus, papildomas sąlygas. Jei norite pigesnės paskolos akcija – būtent tai, kas padės „atsikratyti“ palūkanų. Nepatingėję paieškoti, nustebsite – nemokamą kreditą gauti žymiai paprasčiausia nei galėjote įsivaizduoti.