Dažniausiai apie limuzinų nuomą užduodami klausimai

limuzinu nuoma tikvip

Limuzinų nuoma populiari daugeliu progų – tiek vestuvių, tiek krikštynų, išleistuvių ar kokiomis kitomis. Tiesa, tai gana prabangi pramoga, todėl nenuostabu, kad prieš pasirinkdami nuomotis limuziną, klientai nori kuo daugiau apie šią paslaugą sužinoti. Pateikiame atsakymus į keletą dažniausiai užduodamų klausimų apie limuzinų nuomą.

Ar nuomotis limuziną galima tik kartu su vairuotojo paslaugomis? Kodėl?

Taip, paprastai limuzinų nuoma galima tik su vairuotojo paslaugomis. Kodėl taip yra atsakymas gana paprastas. Pirmiausia, vairuotojas geriausiai išmano šios prabangios transporto priemonės eksploatavimo subtilybes – tokiu būdu išvengiama ne tik galimos žalos pačiam automobiliui, tačiau ir negaištamo svečių laiko nesėkmingai bandyt limuziną užvesti ar pan. Be to, automobiliai su vairuotoju yra ir patiems klientams kur kas patogesnis pasiūlymas – juk netenka rūpintis, kas automobilį vairuos, apsunkinti šiuo darbu svečių, įpareigoti pasirūpinti automobiliu ar jo grąžinimu šeimininkui šeimos narių ir kt. Taigi, limuzino nuoma kartu su vairuotoju yra privalumas, o ne trūkumas.

Ar galima limuziną nuomotis tik švenčių metu?

Žinoma, ne. Limuziną nuomotis galima nebūtinai švenčių metu, tačiau bet kokiu tikslu, koks tik yra reikalingas. Limuzinų nuoma populiari net verslo reikalais, kuomet reikia pasitikti ar pervežti svarbu partnerį, svečią iš užsienio. Tai ne tik patogumas keliaujančiam, tačiau ir nepriekaištingo įvaizdžio dalis paslaugą užsakiusiam. Taip pat ne retai limuziną nuomojamasi ir tiesiog leidžiant laisvalaikį, organizuojant smagų pasivažinėjimą su draugais ar artimaisiais.

limuzinu nuoma www.tikvip.lt

Ar limuzino nuomos laikas ir atstumas yra ribotas?

Ne, limuzinų nuomos laikas nėra ribotas, tačiau apie norimą nuomos trukmę reikia perspėti tiekėją ir dėl to tartis iš anksto. Tai padarius transporto priemone ir patogumu galima mėgautis tiek, kiek klientui yra reikalinga. Be to, svarbu paminėti, kad paprastai nuomojantis automobilį ilgesniam laikui, taikomos ir palankesnės nuomos sąlygos.
Tokia pati situacija ir kalbant apie atstumą, kurį galima važiuoti su išsinuomotu limuzinų. Apribojimai nėra taikomi, tačiau apie būtina apie tokius planus pranešti paslaugos teikėjui iš anksto.