Kaip šalinate savo odos plaukelius

Jei norite pašalinti odos plaukelius ant savo rankų, bikini zonos, pažastų, kojų ir kitų kūno vietų, turite daugybę įvairių pasirinkimų. Yra dvi pagrindinės kategorijos – tai epiliacija ir depiliacija.

Epiliacija yra būdas, leidžiantis pašalinti visą plauką, t.y. ir po oda esančią plauko dalį. Tuo tarpu depiliacija pašalina tik plauko dalį, esančią odos paviršiuje. Įprasti epiliacija atliekama vašku, cukrumi, elektrolize, lazeriu, epiliatoriumi ir kt. O depiliacijai būdingi metodai yra daugeliui labai gerai žinomi – skutimas ir kirpimas.

EpiliatoriaiŽinoma, negalima vienareikšmiškai teigti, kad vienas ar kitas metodas yra prastas ar priešingai – pats geriausias. Kiekvienas vartotojas pasirenka sau tinkamiausią.

Pavyzdžiui, jei jūs įprastai naudojate skutimosi peiliuką, tačiau pastaruoju metu pastebite, kad neretai įsipjaunate arba ant skutimosi peiliuko esanti medžiaga sukelia jums alergiją, tuomet galbūt jums praverstų epiliatoriai? Epiliatoriaus pagalba pašalinsite visą plauką, t.y. su visa šaknimi. Be to, plaukeliai ataugs per ilgesnį laiko tarpą. Ką jau kalbėti apie tai, kad naudojant epiliatorių, jums nekils alergija, nes odos neveiks jokios cheminės medžiagos ir metalas.

Be abejo, galbūt jums patinka lankytis kosmetologo kabinete, kuomet plaukelius šalina patyrę specialistai, pvz., naudodami cukrų arba vašką. Bet kuriuo atveju, pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų skonio ir keliamų reikalavimų.

Pastebima, kad jau kurį laiką nemaža dalis moterų įprastus depiliacijos metodus pakeičia jau minėtais epiliatoriais. Šis prietaisas padeda sutaupyti ne tik daug laiko, tačiau ir pinigų, kadangi plaukelių šalinimą galima atlikti pačioms, neinvestuojant į plaukelių šalinimo paslaugas kosmetologo kabinete. Be to, kaip jau supratote, naudojant epiliatorių, plaukelius šalinti reikės kur kas rečiau, todėl sutaupysite daug laiko ir išvengsite bereikalingų pastangų.

Taigi, panaši situacija yra ir kalbant apie daugelį kitų grožio priežiūrai skirtų sprendimų, todėl nėra ko abejoti, kad kiekviena moteris gali nesunkiai rasti jos lūkesčius geriausiai atitinkantį variantą, padedantį savo grožio priežiūrą paversti kur kas efektyvesne, malonesne ir lengvesne. Belieka peržvelgti galimus pasirinkimus, įvertinti savo galimybes ir poreikius bei pasirinkti tai, kas atitiks jūsų skonį.