Kalėdinės dovanos vyrams

Vyrai mėgsta kokybiškas, praktiškas dovanas. Renkant Kalėdom dovaną vyrui, vaikinui, broliui permąstykite jo pomėgius, skonį. Jeigu jis mėgsta kažkurią sporto šaką arba užkietėjęs medžiotojas ar žvejys tai puikiai tiks dovana susijusi su jo hobiu ar veikla. Kūno priežiūros priemonės, skutimosi reikmenys, kvepalai gali tikti tėvui, broliui, draugui. Skonio mėgėjams, gurmanams galima dovanoti įvairius gurmaninius rinkinius. Vyrams mėgstantiems praktiškumą, vertinantiems kokybę tiktų natūralios odos rankinės, piniginės, pirštinės arba gaminiai iš tekstilės pavyzdžiui: šalikai, kepurės.

Natūralios odos rankinės

Vyriškos rankinės gali būti skirtingų dydžių. Jeigu reikia sudėti tik smulkiems daiktams: piniginei, telefonui, raktams, užteks ir mažos rankinės, tačiau jeigu talpinate daugiau daiktų rinkitės didesnę, patogesnę rankinę. Natūralios odos rankinės ypač vyrų mėgstamos, nes jos dažniausiai būna pagamintos iš kokybiškos natūralios odos ir ilgaamžės. Vyriška rankinė talpi, tvirta užtikrina easnčių daiktų tvarką ir talpumą. Stilingas jos dizainas puikiai derės prie jūsų aprangos ir taps jūsų aprangos ir įvaizdžio detale. Rankinė tiks keliaujant į darbą, komandiruotę ar ruošiantis poilsiauti. Jeigu  su savimi nenorit nešiotis  didelės rankinės, prie oficialių rubų puikiai derės vyriškas dokumentų dėklas arba odiniai portfeliai.

Iš kokių medžiagų gaminamos vyriškos rankinės?

Renkantis rankinę svarbu atkreipti dėmesį, kokios naudojamos medžiagos jas gaminant. Vyriškos odinės rankinės yra tvirtos, stilingos, tačiau mėgstamos ir dirbtinės odos rankinės, nes savo išvaizda jos nesiskiria nuo natūralių, o kaina žymiai mažesnė.

Vyriškos rankinės per petį

Vyriškos rankinės yra praktiškos, patogios ir vyrų mėgstamas aksesuaras. Rankinės per petį būna skirtingų dydžių, priklausomai nuo to, kiek daiktų reikia nešiotis. Mažiems daiktams gali užtekti ir mažos rankinės, o dokumentams nešioti pasirenkama didesnio dydžio.  Vyriškos rankinės  per petį gali būti siūvamos iš įvairių medžiagų: natūralios odos, tekstilinės medžiagos, dirbtinės odos. Natūralios odos rankinės atrodo solidžiai ir jums tarnaus daug ilgesnį laiką. Piniginės dažniausiai perkamos klasikinio stiliaus į kurias galima tvarkingai susidėti: banknotus, monetas ir įvairias korteles.