Naujos statybos butai – NT skelbimai

NT skelbimaiKai norima įsigyti nuosavą gyvenamąjį būstą, visuomet kyla vienas ir tas pats klausimas – pirkti butą ar namą? Tiek vienas, tiek ir kitas nekilnojamojo turto objektas turi savų pliusų ir savų minusų. Tačiau nėra ko abejoti, kad iki šiol daugiausiai dėmesio sulaukia butai. Todėl pateiksime jums šiek tiek naudingos informacijos apie šį didelį pirkinį.

  • Įsigyti butą yra kur kas paprasčiau nei tuo atveju, kai nusprendžiate pirkti namą. Įdomu, kodėl? Dėl nuosavų namų vyksta kur kas didesnė konkurencija. Kaip žinia, nuosavų namų yra mažiau, o tai reiškia, kad į tą patį nekilnojamojo turto objektą tuo pačiu metu gali pretenduoti labai daug žmonių. Tuo tarpu bandant įsigyti butą, įprastai tokių problemų nekyla, todėl vartotojai susiduria su mažesniais rūpesčiais.
  • Butai kainuoja pigiau – tai viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl vartotojai dažniau renkasi būtent tokio tipo nekilnojamojo turto objektus. Dažniausiai jų kvadratūra būna mažesnė, o statybai sunaudojama mažiau medžiagų (tai reiškia, kad statybų metu patiriamos mažesnės išlaidos).
  • Jei įsigyjame butą, jo priežiūrai reikia skirti kur kas mažiau laiko. Todėl tvarkymosi darbai įprastai užtrunka nepalyginti trumpiau ir atima mažiau jėgų.
  • Jei norite gyventi didmiestyje (pvz., Vilniuje), įsigyti namą bus labai brangu. Tuo tarpu buto kaina bus mažesnė.
  • Internetiniuose skelbimuose kasdien publikuojama begalė skelbimų, kuriuose siūloma įsigyti naujos statybos butus (pvz., https://alioskelbimai.lt/17-butai-plius/skelbimai.html). Todėl rasti mūsų reikalavimus atitinkantį butą yra kur kas lengviau.
  • Jei nemėgstate aplinkos tvarkymo darbų, jų galėsite išvengti, kai įsigysite butą. Priešingu atveju, įsigijus namą, turėsite susitaikyti su mintimi, kad teks reguliariai prižiūrėti žolę, genėti medžius, karpyti krūmus ir puoselėti kitą augmeniją.

Be abejo, tai vos keli privalumai iš daugelio. Kad ir kaip bebūtų, pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų. Kiekvieno žmogaus poreikiai yra labai skirtingi, todėl puikiai suprantama, kad nėra jokio universalaus recepto, tinkančio kiekvienam. Tereikia labai gerai atsižvelgti į savo ir savo šeimos poreikius, apgalvoti turimą biudžetą, o tuomet pasirinkti geriausiai jūsų lūkesčius atitinkantį nekilnojamojo turto objektą.