Parduodami butai Klaipėdoje – kaip išsirinkti?

parduodami butai klaipedojeVisi parduodami butai Klaipėdoje turi skirtingas kainas, kurios neretai būna ir neadekvačios. Kai kurie brokeriai pastebi, jog uostamiestyje apsigyventi nori vis daugiau žmonių, tačiau pardavėjai, naudodamiesi tokia situacija, kartais per daug perspaudžia su norimomis kainomis. Perkant nekilnojamą turtą Klaipėdoje, visada reikėtų atsižvelgti bent jau į pagrindinius rodiklius, kurie nustato būsto vertę. Tų rodiklių yra ne vienas, todėl perkantiems siūloma pasidomėti kokie jie. Geriausia būtų, jog prieš ieškant buto Klaipėdoje, būtų kreiptasi į profesionalius nekilnojamo turto brokerius, kurie padės įsigyti būstą nepermokant didelių sumų. Pagrindinis privalumas tas, kad tie brokeriai atlieka pagrindinį darbą, už kurį mokama tik sėkmės atveju.

Vienas svarbiausių rodiklių vertinant nekilnojamo turto kainą – būsto plotas. Savaime suprantama, kad kuo didesnis būsto plotas, tuo didesnę sumą reikalaus pardavėjas. Taip jau yra. Tačiau dėl didelio ploto buto kainos galima derėtis tuo atveju, jeigu tas butas yra labai senas, senos statybos name. Matote, jeigu pastatas yra senos statybos, o šildymas centrinis, tai žiemos metu ateina nemažos šildymo sąskaitos, tad čia būtų vienas iš trūkumų, kuris leistų jums derėtis dėl galutinės kainos. Buto plotas dažniausiai yra itin reikšmingas, tačiau nepamirškite atsižvelgti ir į kitus niuansus.

Butų kainos priklauso ir nuo jų būklės bei vietos. Pavyzdžiui, norint įsigyti butą naujos statybos name nepakaks mažos sumos – tokie butai yra itin brangūs. Kodėl? Naujuose butuose šildymas yra daug pigesnis, taip pat ir būklė yra nepriekaištinga, tad net ir mažo ploto butą gali tekti pirkti už nemažą sumą. Kas liečia vietovę, tai faktas, jog butas nebus itin brangus ten, kur nėra darbo, prastas susisiekimas ir t.t. Tokios vietovės yra itin vangios – iš jų kraustomasi, o ne atsikraustoma.

Jeigu norite patirti mažiau vargo, tai butą Klaipėdoje jums gali padėti surasti kone kiekviena nekilnojamo turto agentūra. Tiesiog turite kreiptis į profesionalias paslaugas tiekiančius brokerius, kurie padės išvengti pinigų švaistymo, apgavysčių, o taip pat padės surasti tokį būstą, už kurį vėliau netektų patirti didelių papildomų išlaidų.

Šaltinis: http://www.juratecity.lt/