Populiariausios kelionių kryptys vasara

Norint netolimų poilsinių kelionių mikroautobusais gali būti pasirenkamos šios kryptys: Ukraina, Lenkija, Estija, Latvija. Keliaujant su draugais, mikroautobuso nuoma tokiu atveju tampa bene praktiškiausiu ir ekonomiškiausiu pasirinkimu. Be to šiuolaikiški mikroautobusai užtikrina ne tik fizinį komfortą, kuris yra ypač svarbus ilgesnės kelionės metu, juose taip pat pasirūpinama, kad galėtumėte mėgautis visomis būtiniausiomis priemonėmis: bevieliu interneto ryšiu, elektros lizdais išmaniesiems įrenginiams pakrauti. Vietos gausa užtikrins, kad galėtumete jaustis visiškai patogiai, laisvai. Geras transporto pasirinkimas- beveik pusė darbo, tačiau dar svarbiau yra išgryninti kelionės tikslą.

Populiariausi užsienio kurortai

Tarp populiariausių užsienių kurortų yra Turkija, Graikija ir Ispanija. Šias saulėtas šalis dažniau renkasi vidutinio amžiaus didmesčių gyventojai, gaunantys aukštesnes pajamas. Poilsis užsienyje tai pat populiarus ir tarp jaunimo, tačiau skiriasi keliavimo pobūdis- jie apsilankę svečioje šalyje, dažniau apsistoja pas draugus bei pažįstamus. Liepos mėnesį visuomet geras oras karaliauja Graikijoje bei aplinkinėse jos salose kaip Kreta ar Rodas. Šalyje apstu aukštos klasės viešbučių, kurie pritaikyti ne tik suaugusiems atostogautojams, bet ir vaikams. Jeigu kelionės metu norima ne tik mėgautis jūra, saulės spinduliais, bet ir pažįnti istorinę miesto pusę- Graikija tampa puikiu atostogų krypties pasirinkimu.

Keleivių pervežimo paslaugos visoje Europoje

Kalbant apie pervežimo paslaugas Europoje, tai pervežimą neabejotinai reikėtų priskirti prie paklausiausių paslaugų. Didžiausi keleivių srautai kiekvieną dieną keliauja iš įvairių šalių kelių trasprtu. Pagrindinės kryptys Vokietija, Olandija ir Belgija. Saugumas, operatyvumas, komfortas ir patogumas- tai esminiai kriterijai. Keleivių pervežmas bus saugus, kadangi itin rūpinamasi mikroautobusais, pervežimas trunka 3-4 paras. Maršrutui pasirenkami tik geriausi keliai- tai ne tik komfortiškas važiavimas, bet ir galimybė išvengti prastuose keliuose tykančių pavojų, kliūčių, galinčių pakenkti transporto priemonei. Dirba tik patyrę ir atsakingi vairuotojai, galintys pasigirti solidžia patirtimi keliaujant tarptautiniais maršrutais. Keleivių pervežimas vykdomas nuo durų iki durų. Toks pervežimas leidžia efektyviai taupyti klientų laiką ir suteikti jiems daug patogumo.