Prezervatyvai – apsaugai ir didesniam malonumui

Turbūt kiekvienas vartotojas puikiai žino, kad prezervatyvai yra skirti apsaugoti nuo lytiniu keliu plintančių ligų ir nepageidaujamo nėštumo. Tačiau ar tikrai kiekvienas žino, kad šios apsisaugojimo priemonės taip pat gali paaštrinti mūsų seksualinius pojūčius – ne tik vyrui, tačiau ir moteriai?

PrezervatyvaiTai ypač aktualu senosios kartos atstovams, kurie buvo pratę, kad prezervatyvai yra skirti tik apsaugai lytinių santykių metu. Tiesą sakant, kitokios nuomonės susidaryti galimybės nebuvo – šių apsisaugojimo priemonių pasirinkimas buvo labai mažas. Ką jau kalbėti apie tai, kad anuomet vartotojams būdavo siūlomi tik vieno dydžio prezervatyvai. Žinoma, kad visa tai tikrai negerino vartotojams suteikiamo apsaugos lygio. Tačiau šiandien situacija yra pasikeitusi. Mums nebereikia rinktis iš vos kelių prezervatyvų. Dabar kaskart galime naudoti vis kitokios rūšies apsisaugojimo priemonėmis ir mėgautis saugiais bei labai maloniais lytiniais santykiais.

Be abejo, norint pasiekti optimaliausią variantą, t.y. turėti saugius lytinius santykius ir tuo pačiu metu patirti aštresnius ir malonesnius pojūčius, reikia daug dėmesio skirti prezervatyvų asortimento peržiūrai. Tik tokiu būdu galėsite rasti prezervatyvus, kurie patenkins jūsų ir jūsų partnerės keliamus reikalavimus.

Bet kuriuo atveju verta įvardinti keletą šiuolaikinių prezervatyvų rūšių, kurios turėtų padėti jums lengviau apsispręsti. Vieni prezervatyvai gali būti labai ploni, tokiu būdu seksualinius pojūčius priartindami lytiniams santykiams be apsaugos priemonių. Tuo tarpu kiti priešingai – yra labai stori ir siūlantys ypač didelį apsaugos lygį. Kita vertus, nereikėtų suprasti klaidingai. Tai nereiškia, kad plonesni prezervatyvai lengviau plyšta.

Taip pat galima rinktis ir skirtingus prezervatyvų dydžius – mažus, vidutinius, didelius ir ypač didelius. Visa tai sukurta tam, kad patenkintų skirtingų vartotojų poreikius. Žinoma, yra ir kur kas daugiau prezervatyvų išskirtinumų. Pavyzdžiui, kai kurie prezervatyvai pasižymi įvairiais skoniais, kvapais, spalvomis ir svarbiausia – tekstūra. Rantyti ir įvairių iškilumų turintys prezervatyvai jūsų partnerei gali suteikti kur kas daugiau malonumo. Tuo tarpu, jei pasirinksite šildančius ar šaldančius prezervatyvus, ypatingais pojūčiais galėsite mėgautis kartu. Ir tai tik keli iš daugybės pavyzdžių, todėl rinkitės, eksperimentuokite ir mėgaukitės maloniu seksu.