Refinansuokite savo paskolą saugiai

refinansavimasPaskolų perkėlimui vartotojams siūloma nuodugniau analizuoti įvairius reklaminius pasiūlymus, nes mat jie ne visada yra tokie geri kaip gali pasirodyti. Daugelis žmonių nori sumažinti įsipareigojimus, tačiau refinansavimo metu jie neretai pasirenka tas bendroves, kurios tik padeda atsikratyti vėluojančių skolų, bet nepadeda sumažinti skolų. Tai reiškia, kad jeigu ir jūs esate tokioje situacijoje, kai tenka ieškoti refinansavimo bendrovės, tai siūlytume rinktis tą įmonę, kuri pasiūlys geresnes sąlygas nei pirminiai kreditoriai. Refinansuokite savo paskolą tik tokiu atveju, jeigu matote, kad kreditorius nustato mažesnę metinę palūkanų normą nei kiti kreditoriai. Tokiu atveju, perkėlimo metu, jūsų įsipareigojimai sumažėtų – jūs mokėtumėte mažesnes įmokas.

Labai svarbu akcentuoti tai, kad kredito bendrovių siūlomos refinansavimo paskolos yra naudingos tik tuomet, jeigu klientui pasiūlomos mažesnės įmokos, palūkanos bei ilgesnis kredito grąžinimo terminas. Trumpai tariant, pirmiausia siūlytume atsirinkti pasiūlymus pagal nustatomą metinę palūkanų normą. Jūs mokėtumėte daug mažiau nei prieš tai buvusiam kredito teikėjui. Jeigu paskolos yra kelios, tai jums tiesiog reikia atsižvelgti į visų skolų taikomas palūkanas. Neimkite refinansavimo paskolos jeigu matote, kad refinansavimo bendrovė nesiūlo geresnių sąlygų – yra ne viena įmonė, kuri jums pasiūlys geresnį sprendimą. Reikia paminėti tai, kad kartais refinansavimo paslaugą teikiantys kreditoriai siūlo tas pačias palūkanas, bet jų privalumas būna būtent terminas.

Refinansavus paskolą ilgesniam terminui, kredito gavėjui tampa lengviau grąžinti paskolą. Tai reiškia, kad ilgesnis terminas sumažins mėnesio įmokų sumas, o palūkanos bus tos pačios. Tai naudinga tiems, kurie nori tiesiog sumažinti mėnesinius įsipareigojimus. Refinansavimo metu, kreditorius tiesiog nustatys gerokai ilgesnį įmokų mokėjimo grafiką, todėl įmokų sumos susidarys daug mažesnės ir įsipareigojimus vykdyti bus lengviau.

Taip pat reikia paminėti, kad kredito refinansavimo metu yra taikomi vartojimo kredito įstatymo keliami reikalavimai, todėl kreditorius vertins jūsų mokumą. Ne ką mažiau svarbu ir tai, kad refinansavus paskolas, jūs taip pat turite teisę į palūkanų perskaičiavimą, jeigu refinansavimo paskolą grąžinate anksčiau laiko. Tiesiog dėl tokios paskolos turite kreiptis į specialias bendroves – jos paaiškins viską.