Ricinos aliejus ir jo gydomosios savybės

Šiandien ricinos aliejus yra randamas bene kiekvienuose namuose. Šio natūralaus aliejaus panaudojimo galimybės yra labai didžiulės. Jis gali išspręsti begalę sveikatos sutrikimų, pvz., odos problemas, virškinimo sutrikimus, užkrėtimus, plaukų slinkimą, artritą, auglius ir cistas.

Ricinos aliejus

Medicininės panaudojimo galimybės

Limfinės sistemos problemos: kai ricinos aliejus naudojamas išoriškai, jis natūraliu būdu įsigeria į odą ir pagerina limfinės sistemos veiklą.

Virškinimo sutrikimai: tai efektyvus organiškas vidurių laisvintojas. Jis taip pat padeda gydant žarnyno uždegimus. Sumaišykite nedidelį kiekį ricinos aliejaus su apelsinų sultimis ar kitu jums patinkančiu gėrimu tam, kad numalšintumėte nemalonų skonį.

Artritas: gydant artritą, ricinos aliejus gali būti vartojamas tiek oraliniu būdu, tiek ir išoriškai. O pasitelkiant jį abiem būdais, galima sulaukti greitesnių rezultatų.

Plaukų slinkimas: ricinos aliejų užlašinkite tiesiai ant savo galvos odos ir švelniai į ją įmasažuokite. Užsidėkite dušo kepuraitę arba susukite plaukus į rankšluostį ir palaukite 15-20 min. Tuomet visą tai nuplaukite.

Sėdmens nervo skausmas: tai labai dažna problema, tačiau ricinos aliejus gali labai nesunkiai ją įspręsti. Uždėkite kompresą ant skaudančios vietos ir neilgai trukus pajusite palengvėjimą.

Grybelinė infekcija: šie natūralūs aliejai pasižymi antigrybelinėmis savybėmis. Reguliariai tepkite juo pažeistą vietą.

Uždegimai: sistemingai ir reguliariai tepkite ricinos aliejų ir kaipmat sumažinsite bet kokius uždegimus.

Skirtingai nei kitos medicininės priemonės, ricinos aliejus yra labai saugus. Be abejo, visuomet rekomenduojama pasitarti su savo gydytoju. Tai užtikrins, kad jūsų naudojami produktai jums tinka geriausiai.

Suprantama, kad kuo daugiau dėmesio skirsite savo grožio priežiūrai ir sveikatos stiprinimui, tuo geresnių rezultatų galėsite sulaukti. Jei įprastai iki šiol naudodavote daug cheminių preparatų ir komercinių kosmetikos produktų, pabandykite bent kurį laiką to atsisakyti ir vietoje dabartinių priemonių pasitelkti natūralius produktus. Galite būti tikri, kad labai greitai pastebėsite akivaizdžius skirtumus. Be to, reguliarus ir tinkamas natūralių aliejų naudojimas prisotins jūsų odą reikiamais vitaminais ir sustiprins bendrą organizmo būklę, tokiu būdu suteikiant jums daugiau energijos, atstatant odos ląsteles ir gerinant organų veiklą.