Vestuvių fotografavimo paslaugos

vestuviu fotografavimasGeriausi vestuvių fotografai jau dabar skelbia, kad jų darbo grafikas yra užpildytas iki vasaros pabaigos, tačiau tai nereiškia, kad Lietuvoje nebėra kitų specialistų, kurie galėtų atlikti foto sesiją būtent jūsų vestuvių metu. Jums reikia pasidomėti visais vestuvių planavimo niuansais, nes vienas iš jų ir yra būtent specialistų samdymas. Vestuvių fotografą jūs galite samdyti ne tik tą, kuris yra iš jūsų miesto, bet galite kreiptis ir į kituose miestuose dirbančius specialistus. Kiekvienas vestuvių fotografas pasižymi lankstumu – kiekvienas gali keliauti ne tik į kitą Lietuvos galą, bet ir į kitas šalis. Žinoma, kuo daugiau jam teks keliauti, tuo daugiau pinigų turėsite sumokėti.

Už atliktas paslaugas fotografai ima adekvačius atlygius, todėl neturėtumėte tikėtis, kad kažkuris specialistas noriai vyks į jūsų vestuves atlikti foto sesiją vos už kelias dešimtis eurų. Įprastai kainos prasideda nuo šimto eurų ir jos keičiasi esant didesniems užsakymams. Didesniais užsakymais laikomos tos foto sesijos, kurių metu fotografui teks daryti daug nuotraukų. Taip pat ir pačių foto sesijų kiekis lemia kokia bus galutinė kaina. Prieš foto sesiją viską tiesiog aptarsite su fotografu – jūs iš anksto žinosite galutinę paslaugų kainą.

Tam, kad fotografas galėtų nustatyti tinkamą honorarą, jam reikės visos būtiniausios informacijos apie tai ko jūs norite. Jeigu jūs norėsite, kad fotografas pasirūpintų nuotraukų spausdinimo darbais, tai logiška, kad mokėsite daugiau. Įprastai nuotraukos yra atiduodamos skaitmeninėje laikmenoje, o ne spausdintu variantu.

Reikia pabrėžti ir tai, kad vestuvių fotografas didesnį paslaugų įkainį nustato ir tuo atveju, jeigu klientai nori nuotraukas redaguoti. Tai reiškia, kad jeigu jūs norėsite, kad fotografas kažkaip dar ir padailintų nuotraukas, tai vėlgi – pasiruoškite mokti papildomai. Dažniausiai fotografai patys pateikia pasiūlymus – nurodo kainą ir nurodo kas į ją įeina. Įprastai tai būna tam tikras nuotraukų skaičius, nuotraukos būna paredaguotos, jeigu su jomis kažkas negerai.

Viską apie vestuvių fotografų paslaugas jūs galite sužinoti tiesiog kreipdamiesi į juos. Jums reikia pateikti visą svarbiausią informaciją, o tada specialistas pasakys galutinį įkainį.