Kaip pasirenkamas vestuvių fotografas

Fotografas

Pradėkime nuo to, ką reikėtų padaryti, kad jūsų būsimose vestuvėse dalyvautų pats geriausias vestuvių fotografas.

Anuomet vienintelis būdas pasirinkti vestuvių fotografą buvo skelbimai laikraščiuose ir žurnaluose bei nuogirdos iš aplinkinių žmonių. Trumpiau tariant, visuomet tekdavo bendravimą pradėti akis į akį. Tuo tarpu šiandien situacija yra radikaliai pasikeitusi. Modernūs internetiniai tinklalapiai, aukštos kokybės nuotraukų galerijos, teikiamų paslaugų aprašymai, vartotojų atsiliepimai, fotografavimo paslaugų įkainiai ir dar daugybė kitos vartotojams svarbios informacijos – visa tai randama naudojantis internetu, todėl fotografo pasirinkimas tuo pačiu metu gali tiek palengvėti, tiek ir labai apsunkti.

Klausite, kaip tai įmanoma? Visų pirma negalima pamiršti, kad vestuvių fotografas savo paslaugas teiks realioje aplinkoje. Internetas yra tik terpė, vartotojams padedanti greičiau rasti vienų ar kitų paslaugų teikėjų kontaktinius duomenis ir peržvelgti atliktų darbų pavyzdžius. Bet kuriuo atveju rekomenduojama su pasirinktu fotografu susitikti bent keletą kartų – tai padeda lengviau suprasti ar fotografas yra savo srities profesionalas ir galės dalyvauti jūsų būsimose vestuvėse.

Juk puikiai suprantama, kad kiekvienas fotografas apie save gali parašyti labai daug teigiamos informacijos, kuria bandytų sudominti savo potencialius klientus. Tačiau tuomet, kai klientas su fotografu susitinka realybėje – viskas tampa kur kas paprasčiau. Nebelieka galimybės apsimesti – profesionalumas, patirtis, žinios ir atsidavimas šiam darbui atsispindi labai akivaizdžiai, todėl tokiu būdu kiekvienas vartotojas gali įvertinti konkretų fotografą ir jo siūlomas paslaugas.

Be abejo, internetu galime kur kas greičiau rasti kontaktinius duomenis ir taip pat užmesti akį į anksčiau vestuvių fotografo darytas nuotraukas, nepamirštant ir atsiliepimų, kuriuos pateikia ankstesni fotografo klientai. Tai svarbi informacija, todėl prieš susitardami dėl susitikimo, būtinai apgalvokite kiekvieną svarbią detalę.

Kai rinksitės fotografą, didelį dėmesį skirkite ne tik fotografo jums pateikiamoms nuotraukoms, technikai, kuri bus naudojama vestuvių metu, patirčiai ir žinioms. Taip pat didelį dėmesį turite skirti ir fotografo būdui bei charakteriui. Dauguma žmonių tai nuvertina, todėl galiausiai susiduria su vienokiais ar kitokiais nepatogumais. Tuo tarpu, jei fotografas bus labai draugiškas ir malonus žmogus – visi vestuvių dalyviai jausis kur kas jaukiau.