Šventiniai siuntiniai laiku

Siunčiant siuntinius visuomet norisi, kad jie adresatą pasiektų kuo greičiau. Kartais greitas siuntos pristatymas tiesiog leidžia jaustis ramiau, o kartais jis yra išties būtinas. Viena iš situacijų, kai siuntos pristatymo laikas itin aktualus yra šventinis laikotarpis. Tuomet svarbu, kad dovanos ir lauktuvės mums artimus žmones pasiektų laiku, o ne po švenčių. Tad dalinamės patarimais, kurie pravers norint, kad šventiniai siuntiniai laiku pasiektų adresatus.

  • Pasirinkite priimtiniausią siuntimo būdą

Siuntėjų ir siuntimo būdų pasirinkimas yra išties gausus. Todėl neskubėkite siųsti siuntinio su pirmu pasitaikiusiu siuntėju. Palyginkite skirtingų bendrovių pasiūlymus ir skirtingus siuntimo būdus siuntos gabenimo trukmės atžvilgiu. Patogiausia palyginti skirtingus pasiūlymus pasinaudojus platformomis, kurios teikia siuntinių gabenimo paslaugas bendradarbiaudamos su skirtingais vežėjais.

  • Pasidomėkite express siuntimo paslaugomis

Norint, kad siunta būtų pristatyta kuo greičiau, kartais naudinga rinktis express siuntų pristatymą. Šiuo atveju siunta pristatoma per maksimaliai trumpiausią įmanomą laiką. Kai kuriais atvejais siuntinys gali būti įteiktas gavėjui net tą pačią darbo dieną.

  • Atsižvelkite į atstumą nuo siuntėjo iki gavėjo

Jei ketina siųsti siuntą į užsienio valstybę ir norite, kad ji pasiektų adresatą iki švenčių, siuntimu pradėkite rūpintis anksčiau. Juk natūralu, kad siuntos siuntimas Lietuvoje truks trumpiau nei į kitą šalį. Į Europos šalis express siuntinių pristatymas paprastai trunka apie tris darbo dienas.

Praktiškai visi vežėjai siuntoms suteikia identifikacinius numerius ir galimybę matyti siuntos buvimo vietą realiu laiku. Išsiuntę siuntą pasinaudokite šia galimybe ir matysite ar siuntinys dar toli nuo gavėjo. Na, o jei tai padarius iškilo klausimų, nesidrovėkite kreiptis į siuntą gabenančią įmonę ir galbūt menki nesklandumai bus greitai sutvarkyti ir siunta sėkmingai pasieks gavėją iki švenčių.