Ar sudėtinga nugabenti krovinį į Ispaniją?

Saulėtoji Ispanija mus vilioja ne tik kelionėmis, bet ir eksporto bei importo pasiūlymais. Nors maršrutas Lietuva – Ispanija nėra vienas populiariausių, tačiau kroviniai iš Ispanijos ne taip ir retai pasiekia Lietuvą. Į mūsų šalį ypač dažnai gabenami vaisiai iš Ispanijos. Kalbant apie krovinių gabenimą dažniausiai galvojama, kad tai labai sudėtingas variantas, juk Lietuvą ir Ispaniją skiria beveik 3000 km. Ar iš tiesų sudėtinga nugabenti krovinį į Ispaniją?

  • Paprastas maršruto planavimas

Nors Lietuva – Ispanija atstumas yra didelis, tačiau tai vienas paprasčiausių maršrutų planavimo prasme. Į Ispaniją kroviniai gabenami per Lenkiją, Vokietiją ir Prancūziją. Tai jau vienas iš pliusų, dėl kurio krovinio gabenimas nėra toks jau sudėtingas. Dauguma įmonių, gabenančių krovinius į Ispaniją, šį atstumą įveikia tik su keliais sustojimais. Pavyzdžiui, logistikos įmonė „Siramis“ gabena krovinius į Ispaniją tiesioginiu maršrutu. Daugiau informacijos apie krovinių gabenimą į Ispaniją rasite interneto svetainėje siramis.lt.

  • Gabenimas tik sausumos keliais

Be abejo, sudėtingesnis būna kompleksinis krovinių gabenimas. Juk ne taip retai dalį viso logistikos kelio sudaro gabenimas sausuma, kitą dalį – gabenimas vandeniu ir pan. Kroviniai į Ispaniją gabenami tik sausumos keliais. Toks gabenimas leidžia sutaupyti laiko, nes krovinių nereikia perkrauti. Tad gabenimas ne tik trunka trumpiau, bet ir būna sklandesnis. Taip pat nereikia rūpintis skirtingas logistikos paslaugas teikiančių bendrovių paieška. Čia pakanka įmonės, kuri turi patirties tolimuosiuose krovinių gabenimuose sausuma.

Paprastai į Ispaniją gabenami ir pilni, ir daliniai kroviniai. Ir nors tai pakankamai didelis atstumas, tačiau pasirinkus patikimą logistikos bendrovę nekyla jokių nesklandumų – kroviniai saugiai ir greitai pasiekia saulėtąją Ispaniją.