Stumdomų kiemo vartu automatika

Stumdomi vartai yra universaliausias sprendimas gyvenamųjų namų savininkams. Jie išsiskiria paprastu veikimo ir patogiu valdymu. Įvažiavimą į kiemą visiškai arba iš dalies uždaro viena varčia, kuriai atidarius konstrukciją juda į šoną.

Automatiniai stumdomi vartai yra labai paklausūs, nes jie yra patikimi, saugūs ir lengvai valdomi.

Vartai turėtų tarnauti daugelį metų be gedimų, todėl juos turėtų sudaryti aukštos kokybės komponentai, kuriuos gamina patikimi gamintojai.

Šiuolaikiniai prietaisai turi šiuos privalumus:

Platus asortimentas.

Vartų mechanizmai skiriasi dizainu, funkcionalumu, techninėmis savybėmis ir kaina. Rinkdamiesi turėtumėte atkreipti dėmesį į ekspertų rekomendacijas.

Aukštos kokybės.

Atskiri automatizuotos sistemos komponentai gaminami iš aukštos kokybės aplinkai nekenksmingų medžiagų. Surinkimą atlieka profesionalai, kurie garantuoja kokybišką paslaugą.  Prietaisas gali tarnauti ilgą laiką, be remonto ir papildomų eksplotacinių išlaidų.

Universalumas.

Galima automatizuoti stumdomus vartus, kurie montuojami skirtingo ploto ir paskirties teritorijose.

Praktiškumas.

Paprasta valdyti. Be to, stumdomu vartu automatika gali turėti papildomas priemones, pavyzdžiui, spyną ar fiksatorių, taip pat fotoelementus, judesio jutiklius. Duris galima atidaryti ir uždaryti naudojant valdymo pultą. Jei reikia, vartus galima atidaryti ir rankiniu būdu.

Pelningumas.

Automatinės sistemos nenaudoja daug elektros energijos, todėl jas sumontavus, vartotojo išlaidos žymiai nepadidės.

Pagrindinis konstrukcijos automatikos elementas yra elektrinė pavara. Jame yra elektrinis variklis, atsakingas už varčios judėjimą. Iš variklio sukamasis momentas į profilį tiekiamas dantytu stelažu. Variklio judėjimą valdo procesorius, komandos pateikiamos iš nuotolinio valdymo pulto.

Baterijos retai naudojamos nuolatiniam automatikos valdymui, paprastai ji veikia iš tinklo, tačiau norint apsisaugoti nuo netikėto elektros energijos tiekimo sutrikimų rekomenduojama naudoti bateriją kaip atsarginį maitinimo šaltinį.

Profesionalai taip pat pataria įdiegti fotoelementus, judesio detektorius, įspėjamuosius žibintus ir kitą įrangą, kad būtų užtikrintas saugumas ir patogus valdymas.